blank

Battlefield 1 Toplam 6 Farklı Hikaye Görevi İçeriyor

Battlefield 1 Toplam 6 Farklı Hikaye Görevi İçeriyor

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Battlefield 1 için Detaylar gelmeye devam ediyor.

I. Dünya savaşının alternatif durumunu ele alan ve oyun dünyasına damgasını vuran Battlefiled 1, özellikle TÜRKÇE olması ve Osmanlı imparatorluğunun da bulunmasıyla, bunun yanında oyuncuların sürekli tarihi savaş istemesi ve DICE?ın bu isteği yerine getirmesi sayesinde Call of Duty Infinite Warfare ?a nazaran daha fazla ilgi gördü.

Battlefield 1 Osmanlı Devleti ve Tüm Detaylar

DICE yetkilileri, Londra?da yaptığı canlı yayında ileriki zamanlarda daha fazla detay vereceklerini söylemişlerdi. Ancak yine de sızıntıların ardı arkası kesilmiyor ki bunlardan biri de Battlefield 1 ?in 6 Farklı hikaye görevinden oluşacağı.

Bu sızıntı ise; bir çok oyun için yaptığı sızıntıların çoğunun doğru çıktığı txt231 adındaki reddit kullanıcısı tarafından twitter hesabı üzerinden yapıldı. Yapılan sızıntıdaki 6 Farklı Battlefield 1 Hikaye görevlerinin ismi aşağıdaki gibi.

Battlefield 1 Hikaye

  • Friends in High Places
  • Nothing is Written
  • Through Mud and Blood
  • Avanti Savoia!
  • The Runner
  • Epilogue

Yeni Battlefield 1, önceki serilere nazaran daha detaylı olacak gibi gözüküyor. 21 Ekim ?de Origin – PC, PS4 ve XONE platformları için çıkışını gerçekleştirecek Battlefield 1 ?in ön sipariş fiyatı 79? yani 230 Türk Lirası. Ancak Türkiye satış platformları için herhangi bir ön sipariş durumu söz konusu değil..