blank

Battlefield 1 Tüm Detaylar

Battlefield 1 Tüm Detaylar

Battlefield 1 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Oyun dünyasına bomba gibi düşen Battlefield 1 oyunu sizlere daha önce de aktardığımız gibi 1. Dünya Savaşı temasını içerecek ancak alternatif bir savaş olacak. Yani kesin tarih gözüyle görmememiz gerekiyor. Daha öncesinde sizlere Battlefield 1 ile ilgili çıkan bütün bilgileri aktardığımız haberleri öncelikle sıralayalım sonra da yeni bilgiler neler onlara bir göz atalım istedik;

battlefield-1-tum-detaylar-turkce-bilgiler-yeni-bilgiler-video-cikis-tarihi-osmanli-imparatorlugu-hellfighther-dunya-savasi-devleti


Battlefield 1 Tüm Detaylar

Gelelim yeni bilgiler neler, resmi olarak duyurulan bazı bilgiler şunlar; oyunun sunucu listelerine sahip olacağını ve hasar alan araçların oyunda etki göreceği. Diğer Battlefield oyunlarından hatırlayacaksınız tarayıcı üzerinden server listesini görüyor ve istediğiniz bir oyuna giriyordunuz. Evet, öyle bir Battlelog sistemi bu oyunda da olacak. Fakat burada kesin olmayan bir şey var ki o da Battlelog sadece tarayıcı mı yoksa oyun içerisinde de ulaşılabilecek mi ? Henüz bununla ilgili kesin bir bilgi yok. Tek kesin olan şey var ki Battlelog yine var.


Araçların hasar alması konusu ise şu şekilde, araçlar hasar alacaklar ve bu hasar elbette araçları etkileyecek. Diğer Battlefield oyunlarında az çok böyle bir şey vardı sonuçta araçların hasar aldığında performansları düşebiliyordu. Battlefield 1 oyununda ise bu biraz daha önem arz edecek. Uçak kanadını kopardığında belki uçağınız patlamayacak ama bir süre sonra çakılmak zorunda kalacaksınız kanatsız bir uçakla uçmanız mümkün olmayacak. Peki binilebilir araçlar böyle hasar ve hasarın aracın performansına etkisi olacak. Aklımıza şu soru takıldı, eğer atlar multiplayer modunda yer alacaksa, atların üzerine oyuncular binecekse o zaman atların hasar alma gibi bir durumunun olmaması lazım, yani şu şekilde vuruluyorsa ölmesi gerekir. Yani karşımızda uçak savar ile bize ve bindiğimiz ata sonuçta bir hasar oranı verecek olursak düşünsenize, at 10 tane uçak savar mermisi yedi ve çok az canı kaldı ? Şaka olur herhalde.


Şimdi diğer Battlefield oyunlarını hesaba katacak olursak, ATV aracına C4 bombalarını yerleştirip düşmanın üzerine atan oyuncular aklımıza geliyor. Atın üstüne artık mayın koyar düşmana koştururlar. Bu oyun gerçekten ilginç olacak o yüzden bizlerde çok merak ediyoruz sizler gibi. Muhtemel bir çözümü var ve bunları yapımcılarında düşündüğünden eminiz. O yüzden elbette bir sistemleri olacaktır.


Şimdi gelelim başka bir bilgiye Battlefield 1 yeni detaylardan bir diğerine, Tanklar ve uçaklar gibi araçlar 1 kişi tarafından yönetilecek ve yine diğer Battlefield oyunlarında olduğu gibi bazı tankların ve uçakların kendilerine has belirli kapasiteli binilebilir bir kapasitesi olacak. Diğer oyunlarda o aracın bir diğer özelliklerini kullanabilecek.


Yeni oyun modları bu oyun ile birlikte karşımıza çıkacak ve eski oyunlardan bildiğimiz diğer klasik tüm oyun modlarıda Battlefield 1 için geçerli olacak.


Farklı donanma gemileri oyunda yer alacak ve oyunun atmosferi 1. Dünya Savaşı temasına uygun halde olacak. Araçlardan, silahlara ve kıyafetlere bu tema korunmaya çalışılacak.


Battlefield 1 Tüm Detaylar ile sizlere bilgileri vermeye devam ediyoruz. Yeni bilgiler geldikçe aktarmaya devam edeceğiz. Ancak arkadaşlarınız ile bir tartışın bakalım sizce at konusu nasıl olacak ?