blank

Battlefield 4 Naval Strike DLC Ücretsiz Oldu

Battlefield 4 Naval Strike DLC Ücretsiz Oldu

Battlefield 4 için sunulmuş olan genişleme paketi Naval Strike ücretsiz oldu. Battlefield 4 oyuncuları ücretsiz bir şekilde Naval Strike DLC’sine erişebilirler.

İlk çıkışı ile birlikte sorunlarla dolu şekilde gelen Battlefield 4, kısa süre içinde çıkardığı güncellemelerle birlikte bu yaşadığı sorunları düzeltmeyi başarmıştı. Electronic Arts ekibi halen daha o dönemlerin yaralarını sarma maksadıyla oyuncuların kalbini fethetme çalışmalarına devam ediyor. Battlefield 4 için çıkartılmış olan genişleme paketlerini ücretsiz hale getirmeye başlayan Electronic Arts, Naval Strike genişleme paketini de bugün itibari ile ücretsiz hale getirdi.

 

Battlefield 4 Naval Strike DLC Ücretsiz

Battlefield 4 Naval Strike DLC Ücretsiz Oldu

 

Battlefield 4’ün 3. genişleme paketi olan Naval Strike, Electronic Arts’ın yaptığı duyuru ile ücretsiz oldu. Bu genişleme paketinde Çin’in Güney Denizi’ndeki dört ada da gerçekleşen Amerika ve Çin deniz savaşları bulunuyor. Ayrıca aşağıdaki 4 adet harita da Naval Strike genişleme paketi ile birlikte geliyor. Battlefield 4 Naval Strike DLC Ücretsiz oyunculara sunularak DLC satın almamış oyuncular da artık bu içeriklere erişebilecek.

  • Lost Islands
  • Nansha Strike
  • Wave Breaker
  • Operation Mortar

Bunlar dışında Naval Strike genişleme paketinde bir çok yeni silah ve araçlar da oyuncuları bekliyor. Naval Strike genişleme paketi ile Battlefield 4’ün tüm genişleme paketlerinin ücretsiz hale gelmiş olduğunu da hatırlatalım.

Battlefield 4 Naval Strike DLC Ücretsiz genişleme paketine PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında ücretsiz bir şekilde sahip olabilir, oyundaki yerinizi alabilirsiniz.

Eğer Battlefield 4’ün Naval Strike DLC’si ile ilgili görsel olarak da daha fazla bilgi almak istiyorsanız aşağıdan tanıtım videosunu izleyebilir, görüşlerinizi yorum kısmından bize belirtebilirsiniz. Hala binlerce oyuncusu bulunan Battlefield 4 oyunu yeni oyun Battlefield 1 çıkana kadar da oyuncularını elde tutacak gibi gözüküyor. Günümüz çağı silahları ve araçları ile yapılan savaşlara merakı olanların da vazgeçemediği bir oyun olarak 7 gün 24 saat oynanmaya da devam ediyor.

 

Battlefield 4 Naval Strike Tanıtım Videosu