blank

Battlefield 1 Açık Beta Başlıyor

Battlefield 1 Açık Beta Başlıyor

Battlefield 1 kapalı beta süreçlerinde bir çok değerlendirmelerin ardından topluluk yöneticileri konuştu.

Battlefield 1 açık beta süreci tarih olarak çok uzak bir tarih değil. Gamescom Almanya etkinliğinden sonra başlayacağını duyurdular. Oyun, şu sıralar kapalı alfa testinde ve sadece seçilmiş kişiler erişebiliyor. Bütün oyuncuların ekran başında Battlefield 1 açık beta testi için beklediğini düşünürsek, açık beta rekorlarına bir yenisini daha ekleyeceğiz gibi gözüküyor.

Battlefield Almanya topluluk yöneticisi Sebastian Moritz sayesinde artık beta testinin Gamescom 2016?dan kısa bir süre sonra başlayacağını biliyoruz. Gamescom 2016 fuarının 17-21 Ağustos 2016 tarihleri arasında düzenlenecek. Battlefield 1 beta testi tarihi Ağustos sonu, Eylül başı olacak.Battlefield Insider?a katılmış oyuncular beta testine tam 3 gün önceden erişebilecekler. Eğer Battlefield Insider?a hala katılmadıysanız buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

battlefield-1-acik-beta-tarihi-baslangici-ne-zaman-basliyor

Battlefield 1 açık beta ile ilgili henüz bilgiler bunlardan ibaret ilerleyen günlerde daha fazla bilgi elbette verilecektir. Battlefield 1 açık beta tarihi de tam olarak kesinleşecektir. Şimdilik sadece bize verilen tarih aralığı ile yetiniyoruz. Ayrıca oyunun açık beta süreci ile ilgili oyunda neler olacak bunlarında kısa süre sonra açıklamaları gelecektir. Sebastian daha önce kapalı alfada kullanılan Rush modunun asıl yapımda geri geleceğinden bahsetmişti. Şuan için tahminlerde şöyle bir durum var bu modun Battlefield 1 açık beta sürecinde olacağı yönünde. Ancak henüz resmi bir açıklama gelmiş değil. Battlefield 1 açık beta sürecinde oyun içerisinde oyunculara neler sunulacağı belli değil. Şuan konuşulan her şey sadece bir tahminden ibaret. Ancak Gamescom Almanya fuarının ardından oyun dünyasında bir çok şey tekrardan netliğe kavuşacaktır. Beklediğimiz bütün haberlerin en azından %70 oranında ne olacağını, ne biteceğini öğrenmek için biraz daha beklememiz gerekiyor.

Kesin olan tek bilgi ise Battlefield 1 açık beta tarihi Ağustos sonu ve Eylül başları aralığında başlayacağı.