blank

Battlefield 1 Gamescom Fragmanı Yayınlandı

Battlefield 1 Gamescom Fragmanı Yayınlandı

Bu yıla resmen damgasını vuran oyun Battlefield 1 Gamescom fragmanı yayınlandı. 1. Dünya Savaşını konu alan oyunun haberlerinde ardı arkası kesilmiyor.

Daha öncesinde zaten yapımcı firma Gamescom fuarı ile birlikte Battlefield 1 için bir çok yeni haber geleceğini. Bunların dışında yeni videolarında yayınlanacağını söylemişti. Ayrıca yeni harita ve merak edilenlerinde cevaplarının alınacağını haberini aylar öncesinde almıştık.

Battlefield 1 Gamescom fragmanı

 

 

Resmi olarak yayınlanan Battlefield 1 Gamescom fragmanı tüm hayranlarının ağızlarını açık bıraktı. Video resmi Türkçe alt yazı seçeneğini de barındırıyor. Zaten sizlere daha öncesinde de söylemiştik ki oyunun Türkçe seçeneği de olacak. Yayınlanan bu videoda ise tank kapışmalarını, süvari birlikleri ile düşmana hücum edişimizi ve diğer bir çok araçla ilgili görüntüleri de görüyoruz. Resmi olarak söylenen zırhlı trenlerinde sahneleri resmen aksiyon filmlerini aratmayacak derecede güzel. Bol aksiyonlu bu fragmanda oyunun “Sina Çölü” içerisinde geçen bölümlerden görüntüler yer alıyor. Söylendiği üzere Arabistanlı Lawrence efsanesini de bu bölümlerde oynayacağız.

Battlefield 1 çıkış tarihi ise 21 Ekim 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

https://www.youtube.com/watch?v=ymwXbF1VTKU