blank

Battlefield 1 Haberci Görevinden Kısa Bir Oynanış Videosu Geldi

Battlefield 1 Haberci Görevinden Kısa Bir Oynanış Videosu Geldi

Son zamanlarda geliştirici ekip DICE tarafından Battlefield 1 hikaye modunun tanıtımlarına odaklanılan yapımın “Haberci” isimli görevinden kısa bir oynanış videosu paylaşıldı.

 

Battlefield 1 Haberci Görevinden Kısa Bir Oynanış Videosu Geldi

 

1.Dünya Savaşını konu olarak edinen Battlefield 1, Osmanlı’yı da içermesiyle Türk oyuncuların dikkatini de çevrelemiş oluyor. Özellikle Osmanlı’nın yer alması ve oyunun Türkçe Dil ile birlikte gelmesi bir yana, oyun içerisindeki hikaye bölümlerinden birinde Gelibolu yarımadasının bulunması biz Türk oyuncuları heyecanlandıran etmenlerden birisi. Dün hikaye bölümlerinden biri olan “Çelik Fırtına” isimli görevden 12 dakikalık oynanış videosu yayınlayan geliştirici ekipler hız kesmeden bugünde “Haberci” isimli, özellikle Türk oyuncuları ilgilendiren görevden çok kısa bir oynanış videosunu resmi Battlefield Twitter hesabı üzerinden oyuncularla paylaştı. Yaklaşık 30 saniye süren videoda Gelibolu yarımadasına yapılan çıkarma açıkça görülebiliyor. Çanakkale’de yazdığımız destanı konu edinen görevde bir Anzak habercisinin yaşadıklarına şahit olacağız.

21 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek olan Battlefield 1’in Çanakkale Savaşını konu edinen “Haberci” isimli görevinden gelen 30 saniyelik oynanış videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Battlefield 1 Haberci Görevi Yeni Oynanış Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=fAd2GWXcxFs