blank

Battlefield Hardline Criminal Activity DLC Ücretsiz Oldu

Battlefield Hardline Criminal Activity DLC Ücretsiz Oldu

EA, daha önce de yaptığı gibi yapımlarının DLC’lerini birer birer ücretsiz hale getirmeye devam ediyor. Normalde DLC’lere ortalamanın yükseği meblağlarda fiyat etiketi koyan EA, oyuncuları da şaşırtmayı başarıyor.

Battlefield 4’ün bütün DLC’lerinin tek tek ücretsiz olmasının ardından artık Battlefield: Hardline DLC’leri ücretsiz oluyor. Bunlardan birisi olan Criminal Activity DLC’si, geçtiğimiz saatlerde ücretsiz hale getirilerek oyunculara sunuldu.

Battlefield Hardline Criminal Activity DLC Ücretsiz

Battlefield Hardline Criminal Activity DLC Ücretsiz

Battlefield Hardline Criminal Activity DLC Ücretsiz

DICE ve Visceral Games’in geliştirdiği EA’nin ise yayımcılığını üstlendiği Battlefield: Hardline, diğer Battlefield oyunlarına nazaran daha çok olumsuz yorum almış, oyuncuların beklentilerinin altında kalmıştı. Battlefield 4’de kısmen de olsa yaşanan başarısız çıkışının Battlefield: Hardline’da şiddetini arttırarak göstermesi EA’nin bu 2 yapımında DLC’lerini ücretsiz olarak oyunculara sunmasındaki en büyük sebep olarak gösteriliyor.

Bildiğiniz üzere geçen hafta Battlefield 4: Naval Strike DLC’sinin ücretsiz hale getirilmesiyle birlikte Battlefield 4’ün bütün DLC’leri ücretsiz olarak oyunculara sunulmuş oldu. Battlefield: Hardline için ise geçtiğimiz aylarda Getaway ve Robbery DLC’leri ücretsiz bir şekilde oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Bu 2 DLC gibi bu DLC’de ilk olarak sadece Xbox One kullanıcılarına ücretsiz hale getirilmiş durumda. İlerleyen günlerde diğer platformlara da ücretsiz olacağını belirtelim. Battlefield Hardline Criminal Activity DLC Ücretsiz olarak tüm platformlara ve herkes için gelecek merak etmeyin.