blank

Battlefield Hardline Precinct 7 Haritası Tanıtıldı

Battlefield Hardline çıkışında oldukça olumsuz eleştiriler almasına rağmen, özellikle konsollar üzerinde ciddi bir oyuncu sayısına ulaşmayı başardı.

Yapım için her Battlefield oyununda olduğunu gibi, pek çok DLC paketiyle birlikte yeni içerikler de sunulacak. Yakın zamanda Battlefield Hardline için gelmesi beklenilen “Robbery” isimli DLC paketinden yeni bir harita videosu ise bugün YouTube üzerinden paylaşıldı. “Westie” isimli ünlü Battlefield YouTuber’ı tarafından yayınlanan video, “Precinct 7” isimli bir haritayı bizlere tanıtıyor. Karın ve gecenin hakim olduğu bu yeni haritada; polis istasyonu, evler, mağazalar vs. bulunacağı videoda net bir şekilde belirtiliyor. Oldukça büyük olan bu harita, özellikle Battlefield oyunlarında gece atmosferini seven oyuncuları oldukça heyecanlandıracak gibi görünüyor. Precinct 7 isimli harita için paylaşılan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Battlefield Hardline – Precinct 7

Battlefield Hardline – Robbery DLC paketinin çıkış tarihi henüz belli olmasa da Eylül ayı içerisinde piyasada olması bekleniyor.