blank

Battlefield 1 Kullanabildiğimiz Araçlar Videosu Yayınlandı

Battlefield 1 Kullanabildiğimiz Araçlar Videosu Yayınlandı

Duyurulması ile birlikte oyun dünyasını resmen ikiye bölen Battlefield 1 kullanabildiğimiz araçlar videosu resmi olarak yayınlandı.

Serinin en sevilen oyunu, olma yolunda ilerleyen Battlefield 1’deki savaş araçlarına göz atıyoruz. Oyunda en çok merak edilen konulardan birisi olan Battlefield 1 kullanabildiğimiz araçlar videosu ve ayrıca oyun içinden sahneler de bulunuyor. Bu videoda tanklar, uçaklar ve daha birçok savaş aracına yakından bakıyoruz.

Battlefield 1 Kullanabildiğimiz Araçlar Videosu Yayınlandı

Yapımcılar oyun içerisinde olan tüm araçların tasarımı ve oyuna eklenmesi konusunda çok çaba sarf ettiklerini ve bu araçlar ile ilgili en özenli çalışmaları yaptıklarını söylüyorlar. Oyundaki tanklara ve uçaklara bambaşka bir bakış açısı ile baktıklarını da vurguladılar.  Tankların, savaş alanında kendilerini hissettirmesini ve korkutucu olmalarını isteyen yapımcılar bu savaş atmosferinin uçaklar tarafından tamamlanacağını belirtiyor.

Almanya’da düzenlenecek olan GamesCom fuarında çok daha yeni bilgiler ve yeni tanıtım videoları da gelecek. Battlefield 1 çıkış tarihi 21 Ekim 2016 olarak kesinleşmiş durumda ayrıca platform olarak PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapacak.

Battlefield 1 Kullanabildiğimiz Araçlar Videosu