blank

Battlefield 1 Yeni Oyun İçi Görseller

Battlefield 1 Yeni Oyun İçi Görseller

Oyun severlerin merakla beklediği Battlefield 1’den gün içinde yeni 3 adet oyun içi görsel oyuncularla paylaşıldı. Özellikle etkileyici grafikleriyle ön plana çıkan yapım, çıkışı ile birlikte oyun dünyasını sallayacak gibi görünüyor.

Bildiğiniz üzere tanıtım videolarında tanıtıldığı gibi Battlefield 1, diğer oyunların aksine geçmişi; 1.Dünya Savaşı dönemini konu alıyor. Daha önce arayüzünden görseller paylaşılan yapımdan şimdide oyun içi görüntüler yayımlandı.

Battlefield serilerine yepyeni bir oynanış, hikaye ve aksiyon getirmesi beklenen Battlefield 1’den gelen yeni görsellerde en dikkat çekenler, 1.Dünya Savaşı döneminin gemileri, uçakları, silahları ve oyunun genel itibariyle grafikleri oluyor. Şimdilik atmosferi an be an göremesek, hissedemesek de görsellerden anlayabildiğimiz kadarıyla o dönemin duygularını, savaşlarını bizlere iliklerimize kadar hissettirecek gibi görünüyor.

Osmanlı İmparatorluğu’nun da oyunda yer alacağından ve Türkçe olarak gelecek olan ilk Battlefield oyunu olacağından dolayı, seriyi pek oynamayan Türk oyuncularında ilgisini çekmeyi başaran Battlefield 1, 21 Ekim 2016 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

Battlefield 1’den gelen yeni oyun içi görselleri hemen aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 


battlefield1-yeni-oyun-ici-gorseller1

battlefield1-yeni-oyun-ici-gorseller2

battlefield1-yeni-oyun-ici-gorseller3


Battlefield 1 Hakkında

Battlefield 1, EA Digital Illusions CE tarafından geliştirilen bir birinci şahıs nişancı oyunudur. I. Dünya Savaşı’nı konu almaktadır.

Oyundaki makineli silahlar ve yakın dövüş silahları tamamen I. Dünya Savaşı silahlarıdır. Oyunda sürülebilir ve binilebilir olarak, atlar, gemiler ve orta gelişmiş tanklar, uçaklar bulunmaktadır.

Oyunda birçok dil seçeneği ve birçok I. Dünya Savaşı ülkesi bulunmaktadır. Oyundaki çok oyunculu seçeneği 64 kişiye kadar çıkabilmektedir ve haritaları Fransa, Arabistan ve Alpler’de geçmektedir. Ayrıca Daniel Berlin’in oyun hakkında söylediklerine göre Tek oyunculu kısmındaki yapay zeka oranı diğer seri oyunlarından tamamen farklı ve çok zordur.

Oyundaki hikaye tamamen I. Dünya Savaşı’nda geçmektedir. Fakat bu hikayeyi Electronic Arts farklı ülkelerdeki, farklı bilinmezliklerde olan ve çok güçlü olan kahramanlarla geliştirmiş ve oyuna oynanabilirlik katmıştır. Bu konu hakkında oyunun geliştiricisi olan Daniel Berlin, “Bu oyun diğer Battlefeld serisindeki oyunlardan tamamen farklı ve zor olacak.” şeklinde açıklamalarda bulunmuştur.