blank

Battlefleet Gothic: Armada Eldar Fragmanı

Battlefleet Gothic: Armada Eldar Fragmanı

Tindalos Interactive tarafından geliştirilen ve Focus Home Interactive tarafından yayımlanacak olan Battlefleet Gothic: Armada oyunu uzay temalı. Geliştiriciler Beta aşamasına geçmeden önce oyunları ile ilgili yeni bir fragman yayımladılar.

Bu yeni fragman ile Eldar tarafını anlatan video da, onların evrendeki en iyi teknolojiye sahip olduklarını ve Eldar gemilerinin ne kadar hızlı, manevra kabiliyeti yüksek gemilere sahip olduğunu gösteriyor. İnanılmaz hasara sahip olan gemilerinin vur ve kaç şeklindeki stratejilerinin de ne kadar etkili olduğu ortada. Böylesine bir hıza ve manevra kabiliyetini sahip olan gemilerin tabi ki zırh konusundan da yoksun oldukları da bir dengeye işaret.

battlefleet-gothic-armada-eldar-fragman-video-oynanis-cikis-tarihi-beta-ekran-goruntuleri

Eldar filosu önümüzdeki hafta betaya katılacak. Eldar filosu artık Battlefleet Gothic: Armada oyuncuları için yeni bir strateji, daha farklı taktik ve savaş kabiliyeti demek. Epik savaşların ve taktiksel mevzuların daha da derinleşeceği Battlefleet Gothic: Armada için hazırlıklı olmaya başlamalısınız. Bu tarzı seven oyuncuların kaçırmaması gereken oyunlardan bir tanesi olduğunu söyleyelim.

Şu zamana kadar oyun şimdiden 100.000 oyuncu tarafından ön sipariş edildi. Yani oyuncu anlamında herhangi bir yokluk ile karşılaşmanız mümkün olmayacak. Şuan oyun Steam Sayfasında hali hazırda %10 indirimde.

Battlefleet Gothic: Armada çıkış tarihi ise 21 Nisan 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun sadece PC platformlarında oynanabiliyor. İşte yayımlanan o fragman;