blank

Beklenen Oldu ve Driveclub vs Need for Speed

Bir tarafta PS4 için özel olarak geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen ve görsel anlamda kesinlikle bir numara olan yarış oyunu Driveclub, diğer tarafta ise kısa bir süre sonra PC, PS4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek olan efsanevi yarış oyunu serisi Need for Speed…

Konu görsellik olduğunda uzun süredir Driveclub rakipsiz bir oyundu. Araç kişiselleştirme seçenekleri her ne kadar kısıtlı olsa da özellikle hava şartları ve araç modellemeleri gerçekten nefes kesecek türden olan yapıma, kısa bir süre sonra gerçekten büyük bir rakip gelecek gibi görünüyor. “frost Danger” isimli YouTube kullanıcısının hazırladığı bu karşılaştırma videosunun ana odak noktası, elbette grafikler olmuş durumda. Videoyu izlediğimiz zaman, hava koşullarında bilemeyiz ama genel görsellik anlamında Driveclub’ın başı belada gibi görünüyor. Bu karşılaştırma videosunu aşağıdan izleyebilir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Driveclub vs Need for Speed

https://www.youtube.com/watch?v=FEeyiJwPtNI

Bir kez daha hatırlatmak gerekirse, Need for Speed’in çıkış tarihi PC, PS4 ve Xbox One platformları için 5 Kasım olarak belirlendi.