blank

Berserk Oynanış Videosu Yayımlandı

Berserk Oynanış Videosu Yayımlandı

Berserk için kısa bir video daha yayınlandı. Yayınlanan bu videoda oynanış dinamikleri üzerine durulduğunu görüyoruz. Berserk Oynanış Videosu gerçekten  aksiyon dolu.

Aynı adlı manga / anime serisinden yola çıkarak yapılan Berserk’in oynanış dinamiği daha çok Dynasty Warriors gibi oyunlardan esinlenmiş. Durmaksızın gelen bir düşman akımı ile karşı karşıyasınız. Artık burada düşünülecek hiç bir şey kalmıyor iş tamamen sizin cesaretinize kalıyor. Var olan tüm güç ile durmaksızın gelen düşmanların arasına dalı veriyorsunuz. Bundan sonra zaten malım göz kapalı vurmaya başlıyoruz.

Berserk Oynanış Videosu Yayımlandı

Tek başınıza binlerce düşman ile kapıştığınız oyunların verdiği haz başkadır. Bu türdeki oyunların zevkine doyasıya varmamızı sağlayan KOEI Tecmo’nun yeni oyunu Berserk de bizi gayet bu konuda mutlu edecek gibi görünüyor. Berserk Oynanış Videosu bizlere oyunun ne denli aksiyon dolu olduğunu da ortaya koyuyor zaten. Berserk Oynanış Videosu ile görebildiğimiz bir diğer şey ise yaratıkların kendileri. Gerçekten çok farklı yaratıklar ile karşılaşacağımız kesin. Oyunun korkunç ve gaddar evreninde tek başınıza binlerce düşmanla savaşacağınız Berkserk’de aksiyon hiç bitmiyor. Oyun, büyü ve dönüşümler gibi pek çok mekaniği birleştirerek çok daha üst seviye savaşlar oluşturuyor. Guts’ın kahramanlık ve cesaret dolu yaşamını, yolunun büyülü ve şeytani yaratıklarla dolu uğursuz topraklara düşüşünü konu alıyor.

Berserk çıkış tarihi 2016 yılının sonbahar ayları olarak kesinleşmiş durumda. Oyun PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 için çıkışını gerçekleştirecek.