blank

Bethesda’nın E3 2015’de Duyuracağı 5 Oyun

Her yıl düzenlenen en iyi oyun fuarı E3, bu seneki açılışını 14 Haziran itibariyle Bethesda ile yapacak.

Bethesda bu yıl E3’e harika oyunlarla geleceğini yaptığı duyurularla belirtti. Bizde bu oyunların 5 Tanesini sizler için sıraladık. FALLOUT 4 ile oyun dünyasını sarsan Bethesda’nın E3 2015’de duyuracağı oyunlardan 5 Tanesine bakalım:

1. Dishonored 2

Arkane Studios tarafından geliştirilen, farklı bir isime ancak bambaşka bir hikayeye ve oynayışa sahip olan Dishonored, 2. Oyunu ile bu yıl E3 2015’de duyurulacak. Söylentilere göre yarın canlı yayında fragmanın yanında canlı bir oynayış sergilenecek. Dishonored 2’nin duyuru haberine gitmek için buraya tıklayın.

dishonored-II

2. Battlecry

2012 Yılında kurulan Battlecry Studios tarafından geliştirilen ve ilk projeler olan Multiplayer odaklı Battlecry, tamamen ücretsiz yani F2P olacak. Ayırca oyunun grafiklerinde ve bazı elektriksel aletlerde Dishonored esintilerinin olduğunu belirtelim.

https://youtu.be/TJczv992fDM

3. Doom 4

Uzun yıllardır duyurulmasını beklediğimiz Doom 4! bir efsanenin yeniden doğuşu diyebiliriz. Farklı ve gelişmiş yaratıkların yanında bizi harika grafikler ve sağlam bir hikaye bekliyor olacak. Bethesda E3 2015’de kendini bu oyunlarla aşacak. Doom 4’ün duyuru haberini buradan okuyabilirsiniz.

4. Fallout 4

Bethesda, asıl bombayı Doom’dan sonra Fallout 4 İle patlattı. Fallout 4’ü resmi olarak duyurdu ve tüm dikkatleri E3 2015’den önce üzerine çekmeyi başardı. Tam anlamıyla teknolojik bir devirin ardından nükleer savaş sonrası hayatta kalan insanların hayat ve oluşan yaratıklara karşı verdiği mücadelesini konu alan Fallout 4’ün duyuru haberini buradan okuyabilir, tanıtım videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/Lnn2rJpjar4

5. The Elder Scrolls Argonia

Bethesda gerçekten yerinde durmuyor. Bethesda bir efsaneyi daha yeni oyunuyla tekrar canlandırıyor ! The Elder Scrolls efsanesinin altıncı oyunu The Elder Scrolls Argonia E3 2015’de duyurulacak ve E3 2015’in en büyük bombalarının arasına girecek. The Elder Scrolls Argonia hakkında bir bilgi yayınlanmadı ancak yarın E3 2015’de tüm detaylarıyla birlikte duyurulacak.

elder-scrolls-6

 

E3 2015 Konferanslarının gün ve saatleri için tıklayınız