blank

Beyond Two Souls PS4 İçin Sürpriz Bir Şekilde Geliyor

Quatic Dream tarafından geliştirilen Beyond: Two Souls bildiğiniz gibi PS3’e özel bir şekilde neslin son dönemlerinde piyasadaki yerini almıştı.

Oyuncular tarafından büyük ilgi gören macera oyunu, ekibin daha önceki Fahrenheit ve Heavy Rain isimli oyunlarına benzer bir şekilde hikaye ağırlıklı bir şekilde ilerlemekteydi. Uzun bir süredir gündemde olan Heavy Rain ve Beyond: Two Souls yapımlarının PS4 platformuna geleceği ise sonunda resmi olarak onaylandı.

Bu konudan Quantic Dream’den hem üzücü, hem de oldukça güzel bir haber bugün paylaşıldı. Güzel olan haberle başlamak gerekirse; Beyond: Two Souls PS4 platformu için önümüzdeki hafta (26 Kasım) piyasadaki yerini alacak. Ayrıca yapımı şimdiden satın alacak olan kullanıcılar Heavy Rain ve Beyond: Two Souls’un 2016 Mart ayında bir arada çıkacak olan dijital sürümü için de indirime sahip olacaklar. Eh, bu arada üzücü haberi de vermiş olduk… Heavy Rain’i PS4’e bekleyen oyuncuların ise Mart 2016’ya kadar sabretmeleri gerekecek.

Her iki yapım için de yaşanacak olan tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.  Son olarak yapımın PS4 sürümü için yayınlanan çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beyond: Two Souls PS4 Çıkış Fragmanı