blank

Black Desert Batı Sürümü Ücretsiz Olmayacak

Daum Games tarafından geliştirilen ve bir süredir Kore’de piyasadaki çıkışını gerçekleştirmiş olan Black Desert’ın Avrupa ve Amerika sürümlerinden yeni haberler var.

Farklı dövüş mekanikleri, grafikleri ve detaylarıyla dikkat çeken yapım, 2016 yılında Avrupa ve Amerika’da yaşayan Devasa Online Oyun meraklılarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Lakin burada üzücü (duruma göre değişebilir) olan şey ise yapımın bu bölgelerde F2P (Oynaması Ücretsiz) bir sisteme sahip olamayacağının açıklanması oldu.

Daum Games yetkililerinin bugün yapmış olduğu açıklama ile birlikte yapımın bu sürümlerini oynamak isteyen kullanıcıların öncelikle oyunu satın almaları gerekeceği belirtildi. Daha sonrasında ise tüm yeni gelecek ve ekstra içeriklere sahip olabilmek için aylık ödeme yapmaları da gerekecek. Ayrıca yapımda bulunacak olan mağazadan da çeşitli görsel değişikliklere yine ufak ödemelerle sahip olabileceksiniz.

Black Desert Batı Sürümü Tanıtım Videosu

Black Desert’ın Avrupa ve Amerika çıkış tarihi 2016 yılının başları olarak açıklanmış durumda. Ayrıca yapımın alfa ve kapalı beta testlerinin de kısa bir süre içerisinde başlaması bekleniyor.