blank

Black Desert Rus Sunucusu Açık Beta Tarihi Verildi

Kore firması olan Pearl Abyss tarafından geliştirilen ve Devasa Online Oyun meraklılarının uzun bir süredir heyecanla beklediği Black Desert’tan yeni bir haber var!

Bildiğiniz gibi yapımın geliştiricisi olan Pearl Abyss, yapımın Avrupa ve Amerika sürümlerini de kendilerinin yayınlayacağını kısa bir süre önce duyurmuştu. Lakin bu sürümlerin oyuncularla buluşma tarihi ise en erken 2016 yılı olarak belirlendi. Bugün ise yapımın bir süredir kapalı beta aşamasının test edildiği Rusya sürümünden oldukça güzel bir haber geldi.

Farklı dövüş mekanikleri, parkur sistemi ve muhteşem görselliği ile Black Desert, Devasa Online Oyun meraklılarının son yıllardaki en gözde oyunu haline geldi. 12 Ekim tarihinde açık beta’ya geçecek olan Rusya sunucuları, Avrupa ve Amerika’dan katılacak oyunculara da açıl olacak. Bu açıklama; özellikle Avrupa bölgesinden yapımı düşük gecikme süresiyle ve problemsiz bir şekilde test etmek isteyen kullanıcıları sevindirdi.

Konuyla ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Ayrıca yapımın Rusya dağıtımcısının yayınladığı oynanış fragmanını da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Black Desert Rusya Tanıtım Fragmanı

https://youtu.be/E4vJ0wVVCYk