blank

Blade & Soul Kapalı Beta Test Tarihi Verildi

Lineage, Guild Wars, Aion ve son zamanlarda da Wildstar gibi oyunların arkasında bulunan NCSOFT bildiğiniz gibi bir süredir Blade & Soul isimli oyununu Avrupa ve Amerika piyasasına sunmak için oldukça yoğun bir şekilde çalışıyor. Her ne kadar büyük bir gecikme yaşanmış olsa da yapım sonunda kısa bir süre sonra bizlerle olacak!

Özellikle anime hayranlarını etkileyen görselliği, yenilikçi dövüş mekanikleri ve çeşitliliği ile dikkat çeken Blade & Soul’un kapalı beta testleri ise çok kısa bir süre başlayacak. Bugün NCSOFT uzun bir sessizliğin ardından sonunda bu beta testlerinin tarihini açıkladı. Ayrıca yapımın kapalı beta aşamasıyla ilgili de pek çok açıklamada bulunan firma, yapımı yıllardır bekleyen hayranları sevindirmeyi başardı.

Blade & Soul’un kapalı beta testleri beş aşamadan oluşacak. Bu aşamaların tarihlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

  1. Hafta: 30 Ekim – 2 Kasım (Sadece İngilizce)
  2. Hafta: 13 Kasım – 16 Kasım (Sadece İngilizce)
  3. Hafta: 24 Kasım – 30 Kasım (İngilizce, Fransızca ve Almanca)
  4. Hafta: 11 Aralık – 14 Aralık (İngilizce, Fransızca ve Almanca)
  5. Hafta: 18 Aralık – 21 Aralık (İngilizce, Fransızca ve Almanca)

Tarihlerin dışında, bu kapalı beta’lara NCSOFT’un size göndereceği mail ile katılabileceğiniz hatırlatalım. Yapımın resmi sitesi üzerinizden şuan da kayıt olabilir ve beta’lara katılma şansı yakalayabilirsiniz. Lakin, eğer yapımın beta testlerine garantili bir şekilde katılmak istiyorsanız yine yapımın sitesinde bulunan, $24.99, $74.99 veya $124.99 fiyat etiketine sahip paketlerden bir tanesini satın almanız gerekiyor. Ayrıca elbette bu paketler sizlere fiyatlarına bağlı olarak çeşitli oyun içi ekstralar da sağlayacak. Kapalı beta’ların ardından herhangi bir açık beta testi yapılıp yapılmayacağı ise şuan için belli değil.

Son olarak yapımın Avrupa ve Amerika versiyonlarının F2P (Oynaması Ücretsiz) sistemle çıkışını gerçekleştireceğini hatırlatmakta fayda var.

Blade & Soul’un Avrupa ve Amerika çıkış tarihi ise 2016 yılının ilk çeyreği olarak biliniyor.