blank

Bloodborne İçin Yeni Ek Paket Düşünülmüyor

Kısa bir süre önce From Software tarafından tanıtımı yapılan Bloodborne’un The Old Hunters isimli ek paketi yapımın hayranlarını oldukça sevindirmişti.

Karanlık oyun yapısı, Souls serisinden daha hızlı oyun mekanikleri, hikayesi ve özellikle zorluğuyla dikkat çeken Bloodborne için Kasım ayında gelecek ek paketle birlikte, yapıma pek çok yeni özellik dahil olacak. From Software ise bugün bu ek paketin içeriğinden ve Bloodborne’un gelecek planlarından bahsetti.

The Old Hunters yapıma; Üç yeni bölge, 10 yeni silah ve yeni NPC’leri dahil edecek. Ek paket, günümüz DLC paketlerinden farklı olarak dolu dolu içeriklerle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. From Software’ın Bloodborne için gelecek planları ise yapımın hayranlarını biraz üzebilir, çünkü geliştirici firma bu ek paketten sonra yapıma herhangi bir içerik paketi yayınlamayacağını da özellikle belirtti. Kim bilir, belki de Dark Souls III’den sonra Bloodborne II bizlerle birlikte olur…

Bloodborne?un The Old Hunters isimli ek paketi $20?lık fiyat etiketiyle kısa bir süre sonra ön siparişe açılacaktır. Ayrıca bu ek paketin çıkış tarihi ise 24 Kasım olarak belirlendi.