blank

Call of Cthulhu Ekran Görüntüleri

Call of Cthulhu Ekran Görüntüleri

Yapımı devam eden Call of Cthulhu hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Cyanide Studio tarafından geliştirilen Focus Home Interactive tarafından yayımcılığının üstlenildiği bu oyun çıkışı ile ses çıkaracak gibi gözüküyor.

Call of Cthulhu hikayesi, 1920’li yılların Boston şehrinde geçecek. Edward Pierce isimli eski ve deneyimli olan bir özel dedektifi kontrol edeceğimiz oyunda, Darkwater adasında trajik ve gizemli bir şekilde öldürülen Sarah Hawkins ve ailesi ile ilgili gizemi çözmeye çalışacağız. Aslında oyunumuz 2014 yılında ilk kez duyurulmuştu ve o günden bu yana geliştirilmeye devam ediyor. Call of Cthulhu oyunu Unreal Engine 4 oyun motorunu kullanarak geliştiriliyor.

call-of-cthulhu-cikis-tarihi-ekran-goruntuleri-hikaye-oynanis-video-fragman

Oyun içerisinde Darkwater adası isminde olduğu gibi öylesine uğursuz ve karanlık bir ada. Oyuncular adayı keşfedip kendi araştırmalarını yaparken aynı zamanda Cthulhu uyanacak. H.P. Lovecraft tarafından yazılan esere dayalı olarak geliştirilmekte olan Call of Cthulhu paylaşılan ekran görüntüleri ile birlikte gerçekten bizleri korkutacağı ve gizemli olacağı aşikar.

Call of Cthulhu çıkış tarihi 2017 yılında çıkış yapacak fakat henüz kesin tarih belli değil. Oyun PC ve konsollar için geliştiriliyor.

Call of Cthulhu Ekran Görüntüleri