blank

Call of Duty Black Ops 3 Salvation DLC Çıkış Tarihi ve Detayları

Call of Duty Black Ops 3 Salvation DLC Çıkış Tarihi ve Detayları

Hesaplaşma günü geldi Call of Duty Black Ops 3 Salvation DLC Çıkış Tarihi ve Detayları belli oldu.

İndirilebilir içerik olarak 4. en büyük paket olarak gelecek olan bu DLC ile ilgili resmi bilgiler verildi ve birde video paylaşıldı. Heyecanlar doruğa çıktı, Call of Duty Black Ops 3 Salvation DLC 4 adet Multiplayer haritası oyuna getiriyor. Ön sipariş edenler ise DLC 4 Zombi dinamik sistem temasına sahip olacak.

Call of Duty Black Ops 3 Salvation DLC Çıkış Tarihi ve Detayları

Call of Duty Black Ops 3 Salvation DLC çıkış tarihi ve detayları

Uzay ve zaman içerisindeki kendi epik yolculuklarında Richtofen, Dempsey, Takeo, ve Nikolai gizelim adam Dr Monty ile artık yüz yüze gelirler. Call of Duty Black Ops 3 Salvation DLC çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. Detaylara gelecek olursak yeni eklenecek olan bu 4 haritanın isimleri Outlaw, Citadel, Rupture, ve Micro. Ayrıca bu haritaların dışında birde Zombies Origins hikayesinin final bölümü Revelations bulunuyor. Son indirilebilir içerik olması dolayısıyla, Awakening ile başlayan Shadows of Evil  senaryosunu da Revelations isimli görev ile sona erecek.

Call of Duty Black Ops 3 Salvation DLC 4 Yeni Haritalar

Resmi olarak yapılan paylaşımda harita ile ilgili bilgilerde verildi. Yeni eklenecek 2 adet harita daha önceki oyunlardaki haritaların yeniden dizayn edilmiş halleri. Citadel haritası kısa mesafeli çatışmaların göbeğine oyuncuları bırakmak için tasarlanmış. Eski bir orta çağ havasının da geçtiği bu haritada köprüler ve farklı yollarda bulunuyor. Terk edilmiş kale artık bütün oyuncular için en sıcak çatışmaların yaşanacağı bir mezarlığa dönüşecek. Outlaw haritası COD Black Ops 2 oyunundaki bir haritanın yeniden dizayn edilmiş hali. Diğer oyununda etkisini içerisinde barındıracak olan bu haritada konuşlanmak ve taktiksel savaş daha çok önem arz ediyor. Rapture haritası ise yine COD World at War oyununda bir haritanın daha geliştirilmiş bir hali ve komple yeniden tasarlandı.

Yapımcılar Call of Duty Black Ops 3 Salvation DLC çıkış tarihi ve detayları ile ilgili bu kadar bilgi sundular. Ayrıca tabi ki heyecan verici bir video paylaştılar. Call of Duty Black Ops 3 Salvation DLC çıkış tarihi  6 Eylül 2016 tarihinde PS4 için çıkışını gerçekleştirecek. Bu tarihten tam bir ay sonrasında ise PC ve Xbox One platformu için çıkışını gerçekleştirmiş olacak. Yani bu kez öncelik PS4 sahiplerine.

Call of Duty Black Ops 3 Salvation DLC Çıkış Tarihi ve Detayları