blank

Call Of Duty Black Ops 3 Zombi Modu ve Video

Call Of Duty Black Ops 3 için bir önceki haberimizde açık beta bilgilerini vermiştik. Şimdi ise Treyarch, Call Of Duty Black Ops 3’ün co-op Zombi modu hakkında ilk bilgileri ve ”Kötülük Gölgeleri” adında bir video yayınladı.

Call Of Duty Black Ops 3 Zombi Modu, bir önceki serilere gere çok daha sürükleyici ve iddialı geliyor. Akıllara durgunluk veren tecrübe, büyüleyici hikaye ve XP ilerleme sistemi ile benzersiz ve yaratıcı bir oyun alanı oyunculara sunuluyor.

Black Ops 3’ün zombi modu 1940’lı yıllarda kabusun merkezi olan Morg City’de geçmekte. Morg City’nin etrafı tamamen karantina altında ve şehir yapısı sizi gerçekten 40’lı yıllara götürüyor. Zombi ve mutantlar ise karanlık çökmüş Morg City’de sizi bekliyor olacak!

Karakterler

Black Ops 3’ün zombi modunda sinemadaki sevilen ünlü yüzleri göreceksiniz. Hatta oyunu oynarken kendinizi bir filmde bile hissedebilirsiniz. Oyundaki tanıdık yüzlerin isimleri ve oyundaki alanları şöyle:

  • Jeff Goldbum: Sihirbaz
  • Heather Graham: Ölümcül Femme
  • Neal McDonough: Polis
  • Ron Perlman: Boksör

Karakterlerin kendilerine ait ekstra özel güçleri bulunmakta. Buna sihirbazımız Jeff Goldbum’u örnek verebiliriz. Jeff mutant gibi bir canavara dönüşerek kendi özelliklerinin on katı fazlasına sahip oluyor.

Silahlar Ve Teknoloji

Black Ops 3’ün zombi modun’da dönemine uygun (1940) silahlar bulunmakta. Bunun yanında ilkel gibi görünen ancak içerisinde az da olsa teknolojik zırh ve korumalar olacak. Ayrıca o zamanlarda belkide sürekli bahsi geçen ve inanılan büyü ve sihirbazlık’da olacak. Kısacası tam dönemine uygun bir co-op zombi modu diyebiliriz ki zaten Treyarch; bir önceki serilere gere çok daha sürükleyici ve iddialı geleceğini söylüyor.

Call Of Duty Black Ops 3 çıkış tarihi 6 Kasım 2015 olarak belirlendi ve PlayStation 4, PC ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Ancak Playstation 3 Ve Xbox 360 için ne yazık ki çıkmayacak.

Call Of Duty Black Ops 3 Zombi Modu İlk Video