blank

Call of Duty Infinite Warfare Beğenmeme Rekoru

Call of Duty Infinite Warfare Beğenmeme Rekoru

Call of Duty seriye yeni oyunu Infinite Warfare üzerinden devam etme kararı alıp işi iyice uzaya taşıyınca artık oyuncularında sabrı taşmış gözüküyor. Hatta bu tepkilerini de bir rekora imza atarak göstermiş durumdalar.

Call of Duty‘nin resmi YouTube kanalında Call of Duty: Infinite Warfare‘in tanıtım videosunu beğenmeme rekoruna koşuyor. Aşağıdaki resimden de görebileceğiniz üzere 430.000 kişiyi geçmiş durumda. Buradan artık firmaların bir sonuç çıkarması gerekiyor. Bu demek oluyor ki her çıkardığınız oyun veya çıkaracağınız AAA kalitedeki oyunlar yüz binlerce satacak ve size para kazandıracak. efsane bir serinin ne kadar kötü bir hal aldığının bir süreci hepimiz gördük. Bu tepkiler boşuna değil. Bizlerde aynı şekilde kendi kullanıcı hesaplarımızdan “Dislike” attık. Umarız firma da artık ne yaptığının farkına varır. Ama şu var ki bu oyun için artık çok geç.


call-of-duty-infinite-warfare-begenmeme-rekoru

Call of Duty Infinite Warfare Beğenmeme Rekoru


Activision CEO’su Eric Hirshberg ise konuyla ilgili olarak; “Oyuncuların bu tutkusuna hayranım. Sektörde diğer hiçbir oyunda olmayan bir hayran kitlesine sahibiz. Oyuncuların nostaljik yaklaşımları ve Modern Warfare Remastered’a olan hayranlıkları da bunu gösteriyor. Seriyi bir adım öteye taşımak için önceki yapımlarımızdan dersler çıkarıyoruz. Black Ops’u ilk tanıttığımızda benzer tepkiler almıştık. Fakat seri önceki oyunlardan çok daha fazla beğenildi. Infinite Warfare ile de durum değişmeyecek. Biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor.” sözleriyle açıklık getirdi.

Umarız söylediği gibi olur. Yoksa Call of Duty kötü bir yola doğru hızlanmış durumda olacak. Ayrıca Battlefield 5 için 2. Dünya savaşına dönüyor dedikoduları da gerçek olursa, vay haline….