blank

Call of Duty Infinite Warfare Fragmanı Sızdırıldı

Call of Duty Infinite Warfare Fragmanı Sızdırıldı

Infinity Ward yeni Call of Duty oyunları Call of Duty Infinite Warfare seriyi bambaşka bir atmosfere taşımayı amaçlıyor.

Oyunun hayranları ile daha sonrasında paylaşılması planlanan fragman sızdırıldı. Call of Duty serisinin yeni oyunu olacak Infinity Warfare için daha öncesinde baş düşmanımız ile ilgili bir video paylaşılmıştı. Oldukça tehditkar bir tavırla bizlere sonumuz geldiğini, asla kurtulamayacağımızı söyleniyordu, alışık olduğumuz tanıtımlara hiç benzemeyen bu video ile yeni oyun için bir heyecan oluştu. Ardından açıklamalar geldi ve yeni fragmanın paylaşılacağı duyuruldu. İleri gelecekte geçeceği ve uzay savaşlarına sahne olacağı söylenen ve çıkan haberlerden yola çıkarak yeni Call of Duty oyununun bu şekilde bir temaya sahip olacağı tahmin arasındaydı ki bu sızan video ile kesinleşmiş oldu. Activision tarafından oyun E3 2016 konferansında bir tanıtım ile karşımıza çıkacak fakat Activision daha dikkatli olmazsa oyunu tanıtayım dediği tarihe kadar oyunla ilgili her şeyi öğrenmiş olacağız. Baş düşmanımızı gösteren ve resmi olarak yayımlanan ilk videoyu aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

Aslında ilk video ile birlikte dost karakterlerden bir tanesi de ortaya çıkmış oldu. Settlement Defense Front ?SetDef? adı verilen terörist organizasyona karşı askeri birlik olan SATO safında yerini almış olan Teğmen Reyes paylaşılan video ile kendisini gösterdi. Baş düşmanımızı da gördük şimdi ise aşağıdan Call of Duty Infinite Warfare Fragmanı, sızdırılan videoyu izleyebilirsiniz.

Call of Duty Infinite Warfare Fragmanı