blank

Call of Duty Infinite Warfare Hikaye Fragmanı

Call of Duty Infinite Warfare Hikaye Fragmanı

Sonunda beklenen video geldi. Call of Duty Infinite Warfare hikaye fragmanı yayınlandı hemde içerisinde beklenildiği gibi Games Of Thrones dizisinden sevilen Jon Snow (Kit Harington) ve UFC şampiyonu Conor McGregor yer alıyor.

Yapımcılar son oyunlarında oldukça ünlü isimlerle birlikte çalışmalarını sürdürüyorlar. Call of Duty Infinite Warfare hikaye fragmanı bizlere bu ünlü isimlerinin de göstereceğini biliyorduk çünkü daha öncesinde zaten oyun çalışmaları için Kit Harington’un bir çok motion capture esnasındaki çalışma fotoğrafları internette çok konuşulmuştu. Zaman yaklaştıkça yapımcıların artık bu ünlü isimlerinde yer alacağı bir fragman çıkarması an meselesiydi ve beklenen sonunda geldi.

Klasik bir savaş hikayesi için serinin köklerine inmeyi hedefleyen Call of Duty Infinite Warfare bu bakış açısını bizim güneş sistemimiz içerisinde yer alan Dünya’nın da ötesine uçsuz bucaksız uzaya taşıyor. Soluksuz bir aksiyona atılacağımız oyuna tabi ki büyük bir kitle tepkili Savaşın uzayda geçmesinin çok fazla oyuncu kaybına yol açacağı tahminleri çok fazla dolaşıyor. Tabi ki bunu zaman gösterecektir. Ancak videolardan ve bu güne kadar çıkan haberlerden görüyoruz ki Call of Duty Infinite Warfare bizleri devasa bir aksiyonun ve soluksuz bir savaşın içine sokacak. Call of Duty Infinite Warfare hikaye fragmanı hemen aşağıda sizlere aksiyon dolu dakikalar yaşatmak için bekliyor.

Call of Duty Infinite Warfare hikaye fragmanı

Kit Harington ile ilgili oyun içerisinde ne tür bir karakter olacağı hakkında ufak bilgileri de vermeden geçmeyelim. Kendisi oyunda Salen Kotch isminde bir karakteri canlandırıyor. Daha öncesinde sizlere oyunun hikayesel gelişimi hakkında bilgiler vermiştik. Settlement Defense Front birliğinin Amirali olarak rol alıyor. Ünlü UFC Şampiyonu ise oyunda Settlement Defense Front Amiralinin yardımcısı olarak senaryoya dahil edilmiş durumda.

Call of Duty Infinite Warfare çıkış tarihi 4 Kasım 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun tüm platformlar için çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca oyunun özel sürümleri için Call of Duty Modern Warfare Remastered oyunu da oyunculara sunulacak.

Call of Duty Infinite Warfare Hikaye Fragmanı