blank

Call of Duty Infinite Warfare Resmi Fragmanı Yayımlandı

Call of Duty Infinite Warfare Resmi Fragmanı Yayımlandı

Bir kaç saat öncesinde sızdırılan videonun ardından yapımcı firma Call of Duty Infinite Warfare için resmi videolarını yayımladılar.

Call of Duty Infinite Warfare ile oyunumuz askeri hikayeleri merkezine alan, sürükleyici ve büyük ölçekli savaş alanları ve sinema anlayışına geri dönüyor. Bir nevi Call of Duty köklerine geri dönüyor diyebiliriz. Ancak bu seferki teması çok daha farklı. Yeni CoD Infinite Warfare oyunu ile bütün oyuncular  Settlement Defense Front (SDF) terör organizasyonuna karşı tüm hayatlarımızı kurtarmak için savaşacaklar. Oyunun çıkış tarihi de belli oldu.

Call of Duty Modern Warfare Remastered - Captain Price
Call of Duty Modern Warfare Remastered – Captain Price

 

Ayrıca oyun ön siparişe açıldı ve Legacy Edition, Deluxe Edition olmak üzere 2 farklı versiyon olarak piyasaya sürülüyor. Ön sipariş ile oyunu alan oyuncular tüm zamanların en fazla övgü alan ve sevilen, gönüllere yer etmiş CoD serisinin efsanelerinden biri haline gelmiş olan, Call of Duty Modern Warfare Remastered oyununa da sahip olmuş olacaklar.

Call of Duty Modern Warfare Remastered versiyonunda Campaing ile birlikte eski oyundan aynen uyarlanan 10 tane Multiplayer haritası da yer alıyor. Görünen o ki ön siparişlerin büyük bir bölümü de yeni oyun ile birlikte CoD dünyasının en efsane serilerinden biri olan Modern Warfare Remastered versiyonu için yapılacak.

Call of Duty Infinite Warfare çıkış tarihi 4 Kasım 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Yayımlanan bu videonun sonunda ise o efsane sahne ile birlikte Captain Price bize tekrar kendisini göstermiş oluyor. İyi seyirler…

Call of Duty Infinite Warfare Resmi Fragmanı