blank

Call Of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland Modu Duyuruldu

Call Of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland Modu Duyuruldu

Activision ve Infinity Ward’ın yeni Zombi deneyimi oyuncuları 1980’lere götürecek. Call Of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland inanılmaz oyuncu kadrosundaki isimler arasında David Hasselhoff, Paul Reubens, Seth Green, Ike Barinholtz, Jay Pharoah ve Sasheer Zamata bulunuyor.

Call Of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland

Zombies meraklısı oyunculara müjde. Activision ve Infinity Ward bugün Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte 4 Kasım’da yayınlanacak olan hayatta kalmaya dayalı işbirliği modu ‘ Call of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland ’i duyurdu. Oyuncuları dönemin mükemmel müzikleriyle dolu 1980’lere götürecek olan Call Of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland oyuncuları dört klasik 80’ler tiplemelerinden biri rolünde aksiyon dolu, orijinal bir hikayeye sokacak ve ölümcül zombiler, eğlenceli aletler ve daha fazlasıyla dolu uzay temalı bir lunaparkta yaşayan ölülerle savaşmalarını sağlayacak.

Call of Duty tutkulu hayranlarıyla birlikte inanılmaz bir geçmişe sahip; bu da bize seriyi bu denli başarılı hale getiren işbirliği aksiyonunu alıp pop kültürün en sevdiğimiz dönemlerinden biri olan 1980’lerle birleştirmek için ilham verdi,” diyor Infinity Ward Proje Direktörü Brian Bright. “Zombies in Spaceland yepyeni bir zombies deneyimi. Yeni oyuncuların kolayca alışabileceği, ama sıkı zombies hayranları için de derinlemesine içerik sunan, paskalya yumurtaları ve çeşitli oyun özellikleri ile dolu yepyeni bir mod. Oyuncuların Eylül ayındaki Call of Duty XP’de bu modu denemeleri için sabırsızlanıyoruz.”

Call Of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland

Zombies in Spaceland seçmeler için kendilerini gizemli bir sinemada bulan, gelecek vaat eden dört aktörün hikayesini anlatıyor. Paul Reuben’in (Pee-wee’s Big Holiday, Gotham) canlandırdığı, bir zamanlar korku türünün parlayan yıldızı yönetmen Willard Wyler tarafından davet edilmişler. Aktörlerin bilmediği şey ise canlandıracakları karakterlere dönüşerek Wyler’ın 1980’lerde geçen, uzay temalı bir lunaparktaki zombi istilasını konu alan filmine ışınlanacakları.

call-of-duty-infinite-warfare-zombies-in-spaceland-6

Oyuncular 80’lerin klasik tiplemelerinden biriyle oynayacaklar: sporcu, inek, vadi kızı ve repçi. Karakterler aralarında Seth Green (Robot Chicken, Austin Powers), Ike Barinholtz (Neighbors, Suicide Squad), Jay Pharoah (Saturday Night Live, Ride Along) ve Sasheer Zamata (Saturday Night Live, Inside Amy Schumer) gibi ünlü isimlerin bulunduğu oyuncular tarafından seslendirilecekler. Ayrıca oyuncular lunaparkta David Hasselhoff (Knight Rider, Baywatch) tarafından canlandırılan gizemli bir DJ ile karşılaşacaklar ve kendisi kahramanlarımıza bu korku filminden sağ çıkabilmeleri için değerli yardımlar sağlayacak

Call Of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland

 

Oyunun herhangi bir versiyonu için ön sipariş veren oyuncular içinde zombies silah kamuflajı, zombies silah nişangahı, animasyonlu zombies kartviziti ve Fate & Fortune kart paketi gibi bonus oyun içi dijital eşyalar bulunan “Zombies in Spaceland Pack” paketini de kazanacaklar. Bu oyuncular ayrıca en sevilen haritalardan biri olan Terminal  çokluoyuncu haritasının yenilenmiş haline de sahip olacaklar.

Call Of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland

Call of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland PlayStation 4, Xbox One ve PC için tüm Dünya’da 4 Kasım tarihinde satışa çıkacak.

Call Of Duty: Infinite Warfare Zombies in Spaceland Tanıtım Videosu:

Call of Duty: Infinite Warfare Hakkında

Ödüllü Infinity Ward stüdyosu duygusal, karakter odaklı bir anlatım ile liderlik kavramının ağırlığını ve beraberinde getirdiği sorumlulukları konu alarak hikaye anlatımında yeni bir dönem başlatıyor. Oyuncular Dünya’nın son savaş gemilerinden biri olan Retribution’ın komutanı, Tier 1 Özel Operasyonlar askeri Yüzbaşı Reyes rolünde savaş zamanında liderliğe soyunacaklar. İnanılmaz derecede zorlu günlerin yaşandığı bu dönemde Reyes güneş sistemimizin uçsuz bucaksız enginliğine yayılan yeni savaş alanlarında acımasız bir düşmana karşı koalisyon güçlerinden geri kalanlara liderlik edecek.

Infinite Warfare, Call of Duty serisine yeni silahlar, yeni oyuncu yetenekleri ve etkileyici yepyeni ortamlar ekliyor. Heyecan dolu tek kişilik hikayeye ek olarak Call of Duty: Infinite Warfare’de kapsamlı bir çokluoyuncu modu ve benzersiz işbirlikli zombies deneyimi de yer alacak. Daha geniş ayrıntılar 2 – 4 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan Call of Duty XP etkinliğinde açıklanacak.