blank

Call of Duty Modern Warfare Remastered Multiplayer Videosu

Call of Duty Modern Warfare Remastered Multiplayer Videosu

COD serisi arasında en çok sevilen oyunlardan birisi olan ve Call of Duty Infinite Warfare yeni oyunu ile birlikte Digital Deluxe ve Legacy Edition versiyonları içerisinde verilecek olan Call of Duty Modern Warfare Remastered multiplayer videosu resmi olarak yayınlandı. Meraklar en azından bir nebze daha azalmış oldu.

Call of Duty Modern Warfare Remastered betası 14 Ekim 2016 tarihinde PS4 platformunda başlıyor. Diğer platformlar için henüz ne zaman olacağı veya olacak mı o bile henüz belli değil. Ancak resmi olarak açıklanmış bir şey var ki bu tarihte Playstation 4 oyuncular betaya erişebilecekler. Ayrıca kesinleşen bir diğer şey ise PC için beta yapılmayacak olması.

Call of Duty Modern Warfare Remastered multiplayer videosu bizlere efsanenin bir kez daha geri dönüşünü kutluyor nitelikte. Çıkışı ile birlikte oyunun eski halinden 10 adet Multiplayer haritası ve 31 / 12 / 2016 tarihine kadarda toplamda 16 multiplayer haritası oyunda yer alacak. Tamamen oyunun remastered hali karşımıza çıkacak. Yani oyunun senaryo bölümlerinden her şeyine oyun tamamen baştan aşağı tekrar yapıldı.

Call of Duty Modern Warfare Remastered Multiplayer Videosu

Call of Duty yeni oyunu Infinite Warfare ile birlikte çıkışını yapacak olan Call of Duty Modern Warfare Remastered çıkış tarihi 4 Kasım 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Tabi ki Digital Deluxe veya Legacy Edition sahibi olmanız gerekiyor.

Call of Duty Modern Warfare Remastered multiplayer videosu