blank

Champions of Anteria Duyuruldu

Champions of Anteria Duyuruldu

Ubisoft gerçek zamanlı yeni strateji oyunu Champions of Anteria oyununu duyurdu. Sadece PC için geliştirilen oyun büyülü bir krallıkta geçiyor. Fetih odaklı oynanacak olan oyunda güçlerini Ateş, Su, Doğa, Yıldırım ve Metal elementlerinden alan şampiyonlar bulunuyor ve Anteria toprakları için savaşıyor olacağız. Oyunun bölgeleri birbirinden güzel, Anteria topraklarının gizemli ormanlarından, karlı bölgelerine, çöl ile kaplı çorak topraklarına kadar geniş bir araziyi kapsıyor. 

Champions of Anteria Ekran Görüntüleri

Champions of Anteria tek kişilik bir strateji oyunu ve bir strateji oyununu daha da harika yapan şeylerden en önemlisi taktiksel savaşların çok önemli olması gerektiği için, geliştirici ekipte aynen bu konu üzerinde çok yoğunlaştıklarını söylüyorlar. Oyunda aynı zamanda her zaman aktif edilebilir ve kapatılabilir bir şekilde “Pause” seçeneği bulunuyor. Yani hamlemizi yapmamız için gerekli olan zamanı düşünmemize yarayacak olan bu seçenek çok iyi düşünülmüş. Çünkü taktiksel hatalarımız sonucu oyunu kaybetmek istemeyiz. Hikaye tamamen Anteria topraklarına yani evlerine geri dönmüş 5 şampiyonun üzerinde yoğunlaşıyor. Geçmiş kalıntılarını takip etmek isteyen ve Anteria halkını kurtarmak isteyen bu şampiyonların karşısında ise ezeli düşmanları mevcut. Ayrıca her şampiyonun kendine has yetenekleri mevcut.

Champions of Anteria çıkış tarihi ise 30 Ağustos 2016 olarak kesinleşmiş durumda ve sadece dijital olarak PC için satışı yapılacak.

Champions of Anteria Duyuru Videosu