blank

Cities: Skylines Satışları Patlama Yapıyor

Cities: Skylines Satışları Patlama Yapıyor

Simülasyon oyunları arasında kendi yerini iyice sağlamlaştıran oyunlardan biri haline gelmeyi başaran Cities: Skylines günlerdir zirveden inmiyor.

Şehir kurma simülasyonu da diyebileceğimiz oyunun yapımcılığını Paradox Interactive üstleniyor ve hedefledikleri kitleye ve oyuncuların yaptıkları oyunu bu denli beğenmeleri ve satın almalarından da çok memnun olduğu gözüküyor. Cities: Skylines sadece PC için çıkışını gerçekleştirmişti ve çıkış yaptığı günden bu yana zirvede.

Şuana kadar oyunun 250.000 den daha fazla satılmış olması ve oyunun oyuncular için mod desteğini de getirmiş olması Cities: Skylines için çok iyi bir haber ve bu özelliği ile mod yapımının da açık olması nedeni ile daha binlerce satacağı kesin. Daha şimdiden Steam Workshop’ta oyunun 3400 den modu çıkmış durumda.

Oyunculardan bu denli olumlu yorumlar alan oyun bakalım daha kaç hafta bu zirve zaferini sürdürebilecek. Bu satışlar ve olumlu yorumlardan da görüldüğü üzere güle güle Simcity, Hoşgeldin Cities demeden geçemiyoruz.