blank

CM 17 Mobil Platformlara Çıktı

CM 17 Mobil Platformlara Çıktı

Square Enix’in iOS ve Android platformlar için geliştirdiği Championship Manager serisinin yeni oyunu CM 17 Mobil çıkışını gerçekleştirdi. 450 takım ile birlikte 25 ligin bulunduğu oyunu nereden indirebileceğiniz ise haberimizin devamında.

Günümüz oyuncularının bir çoğu bilmese bile günümüzün en popüler menajerlik oyunu Football Manager’in tahtına eskiden Championship Manager sahipti. Şuanda da mobil platformlarda bu tahta sahip diyebileceğimiz Championship Manager’in yeni serisi oyunculara sunuldu.

Cm 17 Mobil Oyun İçi Görselleri

Square Enix’in önceki serilerde olduğu gibi geliştiriciliğini üstlendiği Championship Manager 17, Android ve iOS platformları için oyunculara sunuldu. 25 ligi ve 450 takımı içinde barındıran CM 17 Mobil , önceki serilerdeki gibi Türkçe dil ile birlikte çıkışını gerçekleştirdi.

Önceki 2-3 oyuna göre tamamen yenilenmiş bir arayüze sahip olan Championship Manager 17, ayrıca yeni özelliklere ve içeriklere de yer vermiş. Bir futbol oyuncusunun isteyebileceği ve keyif alacağı, kendini menajer gibi hissedeceği bütün özelliklere yer veren ve kolay, anlaşılabilir, benzersiz bir arayüzle bunu süsleyen Türkçe dili de tatlı niyetine sayabileceğimiz Championship Manager 17’yi kendi platformunuza göre aşağıdan indirebilirsiniz.