blank

CoD Black Ops 3 Beta Performans Testi

Treyarch tarafından geliştirilen ve Call of Duty oyunlarının en başarılı serisi haline gelen Black Ops’un yeni oyunu Black Ops III için yeni bir video paylaşıldı.

Bildiğiniz gibi yaklaşık bir haftadır, CoD: Black Ops III’ün PS4 özel betası başlamış durumda. Aslına bakarsanız, paylaşılan bu video da bununla alakalı. Mutlaka hatırlayanlarınız olacaktır, yapımın E3 2015 tanıtımında gösterilen co-op oynanışta PS4 platformunda performans sorunları yaşanıyordu. Lakin, Treyarch bu durumun üzerinde oldukça başarılı bir şekilde çalışarak, beta aşamasında tüm performans problemlerini ortadan kaldırmış gibi görünüyor.

PS4 platformunda kaydedilmiş olan video, 1080p çözünürlük ve 60 fps değerinde stabil bir şekilde çalışıyor. Aynı zamanda, E3 2015’de gösterilen co-op videosuna da yer verilen performans testinde farkı net bir şekilde görebiliyoruz. Fazla diyecek bir şey yok, yapan yapıyor… Diğer firmaların da biraz olsun bu durumdan örnek alması oldukça güzel olabilir. Son olarak, paylaşılan bu performans testi videosunu, aşağıdan izleyebilirsiniz.

CoD: Black Ops III PS4 Beta Performans Testi

CoD: Black Ops III’ün çıkış tarihi, PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 konsolları için 6 Kasım olarak belirlendi.