blank

CoD Black Ops 3 Gelecek Düzenlemeler

Call of Duty: Black Ops III’ün çıkışına yaklaşırken, Dizayn Yönetmeni David Vonderhaar Twitter üzerinden oyunda gelecek bazı düzenlemeler hakkında konuştu.

Vonderhaar, gelecek bazı değişiklikleri seveceğimizi bazılarını ise pek sevmeyeceğimizi, her oyuncunun olayları aynı açıdan görmediğini söyledi. Aslında bu sözler gerçekçi düşündüğümüzde oldukça doğru olsa da, bir miktar korkutmadı değil.Bahsi geçen tweet’ler şu şekilde;

“Oyun dengelemesi için bazı şeyler yapacağız. Bazılarını seveceksiniz, bazılarını pek o kadar sevmeyeceksiniz. Tüm oyuncular (hatta yapımcılar bile) oyuna aynı açıdan bakmazlar.”

“Oyunu dengelemeye çalıştığım için özür dilemeyeceğim, ama yapabildiğim en iyi şekilde ne yaptığımızı ve mümkün olduğu seviyede neden yaptığımızı açıklayacağım.”

Karakterlerde nasıl değişiklikler planlanıyor, dengeleme açısından ne gibi adımlar atılacak.. Bu soruların cevapları henüz net olmadığı için, gelecek düzeltmelerle birlikte, beta’da gördüğümüz oyun ile çıkacak oyun arasında ne gibi farklar beklememiz gerektiğini kestiremiyoruz. Şu an bir şey söylemek için çok erken.

Call of Duty: Black Ops III?ün çıkış tarihi, PC, PS4, Xbox One ve Xbox 360 platformları için 6 Kasım olarak belirlendi.