blank

CoD Black Ops 3 Hikaye Modu İçin Şok Açıklama

FPS oyunu denildiği zaman ve özellikle Çevrimiçi FPS oyunu denildiği zaman akıllara ilk gelen oyunlardan bir tanesi Call of Duty olmuştur. Kısa bir süre sonra piyasaya sürülecek olan Call of Duty: Black Ops III’de ise hikaye modu daha önce görmediğiniz bir şekilde işleyecek.

Treyarch’dan gelen açıklamayla birlikte yapımda bulunan hikaye modu görevlerinin hepsine dilediğiniz anda erişim sağlayabileceğiniz ortaya çıktı. Yani; oyuna girdiğiniz andan itibaren son görevi tamamlayabilirsiniz ya da bir başka bölümü… Bu konu aslında biraz kafa karıştırıcı olsa da çok uzun bir süredir Call of Duty hayranlarının aslında yapımın hikaye moduna pek takılmadıklarını düşündüğümüzde, kulağa oldukça mantıklı gibi geliyor. Ayrıca elbette bu yine sizin seçiminiz olacak, dilerseniz oyunu normal hikaye sırasıyla da tamamlayabilirsiniz.

Sıra dışı ve oyunculara verdikleri paranın karşılığını diledikleri gibi alabilme şansı sunan bu yeni sistem, sanıyoruz ki yeni gelecek Call of Duty oyunlarında da sürdürülecektir. Yapımla ilgili yaşanacak yeni gelişmeleri sitemizden okuyabilirsiniz.

Call of Duty: Black Ops III?ün çıkış tarihi, PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 için 6 Kasım olarak belirlendi.