blank

Company of Heroes 2 The British Forces Geliyor

Son yılların en başarılı strateji oyunlarından birisi olarak gösterilen Company of Heroes serisinin ikinci oyunu genişlemeye devam ediyor.

Ancak burada belirtilmesi gereken bir şey var ki The British Forces tek başına oynanabilir bir oyun olacak. Yani ana oyunu satın almanıza gerek yok ve sadece çok oyunculu bir oyun. Bu genişleme paketi içerisinde 6 kumandan, 15 birim ve 8 multiplayer haritası bulunacak. Company of Heroes serisinden her hangi bir oyuna sahip olan oyuncular direkt olarak %20 indirimli satın alabiliyorlar. Yine İkinci Dünya Savaşı’nın kalbini tutacak olan oyun bu seferde bambaşka bir cepheye yol almış oluyor. Strateji sevenlerin ve gerçek tarih ile de örtüşmesinden hoşlanan tüm oyuncuların kaçırmamaları gereken bir oyun.  Tüm seriyi sevenlere ise oyuna tekrardan bu genişleme paketi ile can geldiğini söyleyebiliriz. Böylelikle rakipleriniz ile bu kez bam başka cephelerde bambaşka kumandanlar ve çok daha farklı birimle ile karşılaşacaksınız.


 

Company of Heroes 2 The British Forces Ekran Görüntüleri


 

Oyun için bir çok geliştirmede yapılmış durumda. Grafik geliştirmeleri, fizik motoru geliştirmeleri, yeni bir ağaç teknolojisi de oyuna eklenmiş durumda. Oyunda İngilizler, İskoçlar, Galliler ve İrlandalılar olarak rengarenk İngiliz donanmasının bir çok faklı kökenini de bu oyunda görebileceğiz.

Company of Heroes 2 The British Forces çıkış tarihi ise 3 Eylül 2015 olarak belirlenmiş durumda.

Company of Heroes 2 The British Forces Multiplayer Fragman