blank

CS:GO Yeni Ortaklık Programı Kinguin Skin Mafyası

CS:GO Yeni Ortaklık Programı Kinguin Skin Mafyası

CS:GO oyuncuları Kinguin Mafia Skins programı sayesinde kendi skin kasalarını oluşturup satabilecekler. Kinguin CS:GO Yeni Ortaklık Programı Mafia Skins ile ilgili detaylar belli oldu.

Dijital oyunlar, oyun içi eşyalar ve her alandan yüzlerce yazılımı satıp alabileceğiniz en büyük dijital Pazar yerlerinden biri olan Kinguin.net, yeni ortaklık programı Kinguin Skin Mafyası programını duyurdu.

Nedir Bu Kinguin Skin Mafyası?

Kinguin kullanıcılarının kendileri için üretilen özel bir referans linki üzerinden satın alınan oyunlardan komisyon almasını sağlayan Kinguin Mafia sistemi üzerine kurulu yeni programın hedefinde Counter Strike: Global Offensive oyuncuları var. Üstelik kendileri için hazırlanan bu özel linklere daha fazla tıklanmasını sağlamak için özel CS:GO skin kasaları gibi araçlar da CS:GO tutkunlarının hizmetinde olacak. Programa girip para kazanmaya başlamak için tek yapmanız gereken size özel bir referans linki oluşturmak ve bu linki internet sitenizde, blogunuzda, YouTube kanalınızda ve yayınlarınızda paylaşmak.

Kinguin Skin Mafyası ile Nasıl para kazanacağız?

Kinguin.net üzerinden bir referans linki oluşturunca siz de Kinguin Mafia’nın 15 bin kişilik ailesinin bir parçası olacaksınız. Bundan böyle insanlar oluşturacağınız referans linki üzerinden alışveriş yapınca satılan oyunlardan %15’e varan oranlarda komisyon kazanacaksınız.

“Peki insanların referans linkimi görmesini nasıl sağlayacağım?” diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Kinguin.net’in sizler için oluşturduğu sistem sayesinde blog sayfaları, YouTube kanalları veya internet sitelerine entegre edebileceğiniz bir bağlantı emrinize amade olacak. Böylece referans bağlantınızı kolayca paylaşabileceksiniz. Üstelik insanları ikna etmek için kendinize özel skin kasaları da yaratabileceksiniz.

Kinguin Skin Mafyası
Kinguin Skin Mafyası

Kendi CS:GO Kasanızı Oluşturun!

Eğer Kinguin Mafia’sı içinde üst basamaklara çıkabilirseniz kendi CS:GO skin kasasınızı oluşturma şansı elde edeceksiniz. Kendinize özel skin kasaları oluşturmak için yapmanız gerekenler çok basit:

1. Kasadaki skinlerin değerini seçin

2. Logonuzu Kinguin.net’e gönderin

3. Skrill hesap bilgilerinizi Kinguin.net ile paylaşın

Oluşturulan kasa Kinguin.net’e eklenecek ve Kinguin’de en çok satılan ürünlerden olan skin kasaları sayesinde artık siz de para kazanabileceksiniz. Kinguin ile kazanmaya başlamak için hemen https://www.kinguin.net/tr/kinguin-skins-affiliate adresini ziyaret edin!

Kinguin Daima Oyuncuların Yanında – Kinguin Skin Mafyası

Kinguin’in e-spor topluluklarını bu yeni ortaklık programı haricinde pek çok farklı şekilde de desteklemeye devam ediyor. Şirket daha önce farklı ayaklarını desteklediği ESL turnuvaları kapsamında 1-2 Ekim tarihlerinde düzenlenecek ESL One New York CS:GO turnuvasının sponsorluğunu üstlenmiş durumda. Aralarında G2 Esports gibi üst düzey takımların yer aldığı turnuvanın ödül havuzu tam 250.000 dolar.

Kinguin hakkındaki gelişmelerden ve anlık indirim fırsatlarından haberdar olmak için Kinguin’in fb.com/Kinguin.net adresindeki Facebook hesabını ve Twitter’da @KinguinTR‘yi takip etmeyi unutmayın!