blank

CyberPunk 2077 Sınıfta Kaldı !

CyberPunk 2077 oyun dünyasının heyecanla beklediği son yılların en çok merak toplayan oyunu sonunda bizlerle buluştu.

CD Projekt Red firması daha önce Witcher serisi ile oyun dünyasında saygıyı hakeden bir firma olarak yerini alıyordu. Fakat CyberPunk 2077 ile bu durum bir anda değişti !

CyberPunk 2077 PC ve diğer platformlara çıkışını yaptığında oyuncular oyunda yer alan buglar ve grafik sorunları yüzünden firmayı adeta taşa tuttular. Optimizasyon sorunları , Playstation versiyonunun adeta başka bir oyunmuş gibi grafiklerinin kötü olması oyunun Playstation Store’dan kalkmasına kadar gitti.

blank

Oyundaki buglar tamamen başka bir konu olarak sosyal medyada oldukça yankı buldu. CD Projekt Red CyberPunk 2077 yapımı için seneler harcasada oyun hala tamamlanamamış görünüyor. Bu kadar fazla fizik hatası , sürüş hataları oyuncuların sinirlerini bozarken firmanın yükselttiği beklentiler adeta yerle bir oldu .

blank

Bakalım CD Projekt Red geçtiğimiz günlerde oyunculardan özür dileyerek hataların en yakın sürede giderileceğini anlatan sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulundu.

Bakalım CD Projekt Red sözünün arkasında durup oyun dünyasındaki saygın yerini tekrar hakedebilecekmi?

CyberPunk 2077 bizde sizler için deneyimledik. Oyundaki büyük optimizasyon sorunları nedeniyle ayarları bayağ bir kurcaladık desek yeridir.

CyberPunk 2077 Optimizasyon Grafik Ayarları

CyberPunk 2077 FPS sorunu çözümü , grafik ayarları ve optimizasyon videomuzu sizler için derledik. Umarım işinize yarar…