blank

Dark Souls 3 20 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Tokyo Game Show 2015’de bomba oynanış videoları üst üste gelmeye devam ediyor!

Yayınlanan uzun oynanış videolarına bir yenisi daha katıldı. Bloodborne’un ardından yine From Software tarafından yayınlanan 20 dakikalık oynanış videosu, bu sefer de Dark Souls III’e geldi! Karanlık dünyası, zorlu düşmanları ve etkileyici hikayesiyle dikkat çeken Souls serisinin yeni oyunu Dark Souls III için yayınlanan bu video oldukça uzun ve serinin hayranlarını tatmin edecek düzeyde. Fakat videonun altında da en çok tartışılan konu; yapımın aşırı şekilde Bloodborne’a benzediği oldu. Anlaşılan From Software PS4’de Bloodborne oynayamayan kullanıcılara da ulaşmak istedi.

Videoda; yapımda bulunacak olan sınıfları, eşyaları, mekanları, düşmanları ve çok daha fazlasını net bir şekilde inceleyebiliyoruz. Bu videonun da Bloodborne videolarında olduğu gibi Japonca olduğunu hatırlatmakta fayda var. Yayınlanan 20 dakikalık Dark Souls III oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dark Souls 3 TGS 2015 Oynanış Videosu

Dark Souls III?ün Japonya çıkış tarihi, PS4 ve Xbox One platformları için 24 Mart 2016 olarak belirlendi. Yapımın PC versiyonunun akıbeti ve Avrupa çıkış tarihi ise şuan için belli değil.