blank

Dark Souls 3 Ashes of Ariandel DLC Oynanış Videosu

Dark Souls 3 Ashes of Ariandel DLC Oynanış Videosu

Souls serisinin en çok sevilen oyunlarından biri haline gelen son oyun Dark Souls 3 yeni DLC paketi Dark Souls 3 Ashes of Ariandel DLC oynanış videosu yayınlandı.

Bandai Namco ve From Software tarafından resmi olarak duyurulan ve paylaşılan Dark Souls 3 Ashes of Ariandel DLC oynanış videosu oyunu bitirip yeni içerik bekleyen tüm oyuncuları müthiş heyecanlandırdı. Dark Souls 3 Ashes of Ariandel DLC oyuna yeni mekanlar, yeni düşmanlar, yeni multiplayer özellikleri ve bir çok zırh ve silah seçeneği ekliyor. Bu yeni DLC ile birlikte atmosferde acayip şekilde değişiyor. Karlı ve sisli ortamlarda keseceğimiz boss seçenekleri de müthiş gözüküyor. Yapımcılar tarafından DLC tanıtımı şu cümleler ile yapıldı;

Dark Souls 3 Ashes of Ariandel DLC Oynanış Videosu

“Sen yanmamış olansın, Dark Souls 3 yeni DLC içeriği Ashes of Ariandel Dark Souls 3 deneyimini daha da genişletiyor. Dark Souls 3 Season Pass bu içeriği de kapsıyor. Ariandel bölgeleri karla kaplı ve bu içerik sizlere yeni bölgeler, yeni zırhlar, yeni silahlar, yeni boss seçenekleri, yeni büyüler ve çok daha fazlasını içeriyor. Daha fazlasını keşfet.”

Dark Souls 3 Ashes of Ariandel DLC çıkış tarihi 25 Ekim 2016 tarihinde çıkışını yapacak. Dark Souls 3 Ashes of Ariandel DLC oynanış videosu resmi olarak yayınlandı, yeni paketin fiyatı Playstation 4 için 45 TL, Steam üzerinden PC için 23 TL ve ön sipariş edilebilir durumda.

Dark Souls 3 Ashes of Ariandel DLC Oynanış Videosu