blank

Dark Souls 3 Çıkış Fragmanı Yayımlandı

Dark Souls 3 Çıkış Fragmanı Yayımlandı

Geçen ay Japonya’da çıkışını gerçekleştiren ve bu gün itibari ile Batı bölgesine de çıkışını gerçekleştiren Dark Souls 3 için İngilizce çıkış fragmanı yayımlandı. From Software tarafından geliştirilen serinin 3. oyunu daha şimdiden yapılan incelemelerde iyi puanlar aldı. Yayıncı Bandai Namco şirketi merakla beklenen Dark Souls 3 çıkış fragmanını bu gün yayımladı.

Oyun içerisindeki bazı mekanların ve düşmanların da videoda yer aldığını söyleyerek Dark Souls 3 oynayacak oyuncular için ölüme alışmalarını da hatırlatmak istiyoruz. Lakin bu oyunda ölmeden bitirmek ciddi anlamda çok zor. Oyun dünyasının en “hardcore” oyunlarından biri olduğu söylenen Dark Souls 3 için yayımlanan bu çıkış fragmanı ise yayımlananlar arasındaki en güçlüsü.

Bandai Namco ayrıca bazı oyuncular için açıklamalarına da bu video da ufak “spoiler” olabilir diye de bir not düşmüş. Oyun ile alakalı bir başka haber ise bazı oyuncular oyunlarını yüklediklerini ve oynarken oyunun hata vererek kapandığının da şikayetlerini yapıyorlar fakat bu şikayetlerin sayısı çok fazla değil.

Dark Souls 3 Çıkış Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=g6Yq5xuu38A