blank
wallup.net

Dark Souls 3 Çıkış Videosu

Geçtiğimiz günlerde sizlere Dark Souls 3 yeni oynanış videosu haberini yapmıştık ve şimdi Dark Souls 3 Çıkış videosu haberi ile karşınızdayız.

Aksiyon-RPG sevenlerin vazgeçemediği seri haline gelen Dark Souls 3 için Japonya odaklı çıkış videosu yayınlandı. Sinematik çıkış videosu ile tekrardan gündeme gelen oyun Japonya için 24 Mart 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Üzücü haber ise Avrupa ve diğer bölgeler için biraz daha beklememiz gerektiği.

Tabi ki internete düşecek bir çok video ile oyun hakkında çok fazla görüntüye erişebilir olacağız ancak hikayeyi ve ilerlemeyi merak eden oyuncular için spoiler yememek çok zor olacak gibi gözüküyor. Bu sinematik videodan da görebileceğiniz üzere Dark Souls 3 yine boss savaşları ile bizleri çok zorlayacak. Yüzlerce kez ölmeye tekrardan denemeye hazır olmalısınız. Ayrıca oyunda ara boss yada mini boss diyebileceğimiz yaratıklarda çok fazla sayıda gelecek. Tarzından ödün vermeyecek olan Dark Souls 3 için bekleyiş diğer bölgeler için başladı desek yeridir.

Oyun için bir çok tuzak listesi gibi listelerde yayınlandı. Ancak bu şekilde listeleri sizlere aktarıp oyunun hikayesini merakla bekleyen oyuncular için spoiler vermekten kaçınıyoruz. Hep birlikte bekleyip bundan sonra çıkacak olan pek çok spoiler için gözlerimizi kapatabiliriz.

Dark Souls 3 çıkış tarihi ise Avrupa ve diğer bölgeler için 12 Nisan 2016 olarak belirlenmiş durumda.

Dark Souls 3 Çıkış Videosu