blank

Dark Souls 3 Japonya Çıkış Tarihi Açıklandı !

From Software tarafından geliştirilen efsanevi RPG serisi Souls’un yeni oyunu Dark Souls III sonunda bir çıkış tarihine sahip oldu. Özellikle son haftalarda internet aleminde dolanan söylentilerden sonra oyunculara net bir tarih veren firma, şuan için Avrupa ve Amerika çıkış tarihi hakkında ise bir açıklamada bulunmadı.

Firmanın PS4 özel oyunu olan Bloodborne’u oldukça andıran dünyası ve mekanikleriyle dikkat çeken Dark Souls III’ün çıkış tarihi, Japonya için 24 Mart 2016 olarak belirlendi. Söylediğimiz gibi yapımın Avrupa ve Amerika çıkış tarihleri ise şuan için belli değil ama çok geçmeden bu bölgeler için de mutlaka bir tarih verilecektir. Ayrıca bu verilen çıkış tarihi PS4 ve Xbox One için geçerli, yapımın PC sürümü için herhangi bir açıklama yapılmadı. Bu durum kafalarda “Dark Souls III PC’ye gelmeyecek mi?” sorusunu oluşturmayı başardı. Lakin, daha önceki Dark Souls oyunlarının PC için de geldiğini düşünürsek, bu ihtimal biraz düşük gibi ve firma çok geçmeden PC için de bir çıkış tarihi verecektir diye düşünüyoruz.

Yapımla ilgili yeni bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Dark Souls III için yayınlanan yeni görselleri de aşağıdan inceleyebilirsiniz.