blank

Dark Souls 3 PAX Prime Oynanış Videoları

From Software tarafından geliştirilen ve gelmiş geçmiş en zor RPG oyunu olan Souls serisinin yeni halkası Dark Souls 3’ün PAX Prime videoları paylaşıldı.

4 parça halinde yayınlanan oynanış videoları, yapımla ilgili pek çok şeyi gözler önüne sunuyor olsa da kaliteleri düşük olduğundan insanın hevesini kursağında bırakıyor. Monitörden kamera ile kaydedilmiş videolar, bugün YouTube üzerinden paylaşıldı. PS4 için özel olarak piyasaya sürülen Bloodborne’un ardından oldukça benzer mekanlarda geçeceği belli olan Dark Souls 3, her iki yapımın da hayranlarını etkileyecek gibi görünüyor. Yeni ve daha önce yayınlanmış videolarda dikkat çeken en önemli özellik, yapımın sahip olduğu grafiklerin Bloodborne’a göre daha zayıf kalması. Bloodborne bildiğiniz gibi yine From Software tarafından PS4 için özel olarak bu senenin başında piyasaya sürülmüş ve oldukça büyük ilgi görmüş olan bir yapımdı. Paylaşılan oynanış videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dark Souls 3 PAX Prime Oynanış Videoları

 

Dark Souls 3’ün çıkış tarihi henüz net bir şekilde belli olmasa da 2016 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ayrıca yapım, PC, PS4 ve Xbox One platformları için geliştirilmekte.