blank

Dark Souls 3 Ashes of Ariandel DLC Detayları

Dark Souls 3 Ashes of Ariandel DLC Detayları

Dark Souls 3’ün çürümüş dünyasına giriş yapacağımız Dark Souls 3 Ashes of Ariandel DLC detayları belli oldu ve resmi olarak duyuruldu.

Hem geliştiriciliğini hem dağıtımını yapan Bandai Namco Entertainment America bir gecikme yaşanmaksızın Dark Souls 3 Ashes of Ariandel DLC detayları ile birlikte yeni içeriği dün duyurdu. Resmi olarak duyuracağını söylemişti ve zamanı geçmeden söz verdiğini yerine getirdi. Dark Souls 3 oyunu çıktığı günden beri oynanıyor evet ancak oyuncuların çok büyük bir kısmı bir çırpıda oyunu bitirdiler ve sonra yapacak hiç bir şey bulamayınca oyunu bırakıp yeni bir içerik ve yeni bir şeyler gelene kadar oyunu askıya aldılar. Yapımcı firma aslında içerik üretmede geç bile kaldı denebilir çünkü oyuncuların çok büyük bir kısmı çoktan Dark Souls 3 oyunlarını raflara bile kaldırdılar. Ama yapacak bir şey yok firma kendi stratejisi ve kararı ile birlikte Dark Souls 3 Ashes of Ariandel DLC detayları duyurusunu ve tanıtım videosunu dün yayınladı.

Dark Souls 3 Ashes of Ariandel DLC Detayları

Tüm platformlar için gelecek olan bu yeni içerik planlanan 2 büyük genişleme paketinden bir tanesi. Yalanların korkunç topraklar içinde yatan sırrı ortaya çıkarmak için Ariandel’in donmuş bölgelerine yolculuk ediyoruz. Oyuncular kendilerini bu irfan dolu yepyeni ortamda bulacaklar ve genişlemiş başka bir destekleyici hikaye, yeni düşmanlar ve yeni tuzaklar derken farklı bir atmosfere sokacağı kesin. Karla kaplı bu topraklara girecek ve şeytanı kirlettiği topraklardan def edeceğiz.

Dark Souls 3 Ashes of Ariandel DLC detayları içerisinde tabi ki bu yeni içerik ile birlikte yeni silahlar, yeni zırh setleri ve yeni büyüler de var. Ayrıca oyunun çılgınca popüler olmuş rekabetçi multiplayer modu da yenilikler arasında gelenlerden. Bandai Namco Marketing Başkanı Eric Hartness oyun ile ilgili “yeni bosslar, yeni gizemli bölgeler, çözülmesi gereken sırlar, elde edilebilecek yeni eşyalar, online olarak diğer oyuncularla birlikte büyük rekabet ile 2016’nın en iyi oyununa tekrar geri dönme zamanı gelmiştir” dedi.

Dark Souls 3 Ashes of Ariandel çıkış tarihi 25 Ekim 2016 tarihinde oyunun çıkış yaptığı tüm platformlar için geçerli olacak.

Dark Souls 3 Ashes of Ariandel Duyuru Fragmanı