blank

Darksiders Warmastered Edition Duyuruldu

Darksiders Warmastered Edition Duyuruldu

Nordic Games efsane oyunlarından birisi olan Darksiders serisi için yeni bir sürüm versiyonu duyurdu. Darksiders Warmastered Edition resmi olarak duyuruldu.

İspanya, Malaga’da düzenlenen Gamepolis 2016 etkinliğinde tanıtılan Darksiders Warmastered Edition firma tarafından resmiyete kavuştu. Verilen bilgilere göre oyun PlayStation 4, Xbox One, PC ve Wii U için çıkış yapacak. Tüm platformlar üzerinde 1080p çalışacak oyun, frame rate kısmında ise bir tek Wii U üzerinde 30fps çalışacak. PlayStation 4, Xbox One ve PC kullanıcıları oyunu 60fps oynayabilecek. Bunun dışında daha iyi gölgelendirme sözü de verilmiş. Çıkış tarihi kısmında ise “Pek Yakında” ibaresi bulunuyor.

Darksiders Warmastered Edition Hakkında

Şer güçleri en büyük aldatmasını yaparak dünyanın sonunu erkenden getirmiştir. Savaş Mahşerin Atlıları tarafından başlatılmıştır. Cennet ve Cehennem arasındaki bu savaş kutsal yasaları ihlali içermektedir. Ortaya vahşet dolusu bir katliam çıkmıştır. Şeytani güçler büyük bir güç ile Cennet ordularını yenmiş ve Cennetin merkezini ele geçirmiştir. Daha sonra da Dünya’yı ele geçirmiş ve buranın hakkını talep etmiştir.

Kutsal Chared Konseyi önüne çıkarılanların güçleri sınırlandırılmış ve savaş suçları itham edilmiştir. Ancak bir şart onu kurtaracaktır. Dünya’ya dönüp kendisine atılan bütün suçları temizlemesi ve bu onursuz ithamların tamamının sorumlularını cezalandırması gerekmektedir. Dünya’ya dönmesi için son bir fırsat verilmiştir.

Mahşerin atlısı olan Savaş, Cennet ve Cehennem arasındaki bu kavgadan üstüne kalan bütün suçları elemek için her şeyi yapacaktır. Dünya’ya inmesinin ardından bütün her şeyi ortaya çıkarmak için şeytani güçler ile bile ittifak kuracaktır. Çünkü kendisine itham edilen suçun Cennet’ten mi yoksa Şeytani güçlerden mi yapıldığını ve aradaki olayları bilmemektedir.

Darksiders Warmastered Edition

Darksiders Warmastered Edition Özellikler

Yeni oyunda bir çok yeni özellik eklenecek. Darksiders Warmastered Edition yeni bir çok görevler, geliştirilmiş grafikler, gölgelemeler ve kaplamalar ile daha da iyileştirilecek. Mahşerin Atlısı Savaş yeni bazı özelliklere sahip olacak. Karakter ilerlemesi kalıntıları ortaya çıkararak yeni yetenekler açmayı sağlayacak. Aynı zamanda bu kalıntıları ortaya çıkararak Mahşerin Atlısı Savaş silahını daha iyi bir hale getirebilecek ve oynanış tarzı da bunlara göre şekil alacak.

Artık kaçınılmaz olan Cennet ve Cehennem arasındaki savaşta Mahşerin Atlısı önüne gelen her şeyi yakıp yıkacaktır. Bunların arasında Cennetin eşsiz Meleklerinden, Cehennemin en derin yaratıklarına kadar hiç birine ayrım göstermeyecektir.

  • Oyunda tüm doku özellikleri iki katına çıkarıldı
  • Gerçek 1080p render çözünürlüğü getirildi
  • Görüntü oluşturma iyileştirmelerinin tamamı elden geçirildi ve geliştirildi
  • Gölge kalitesi artırıldı ve çok daha iyi gölge oluşturma özelliği eklendi
  • PC, PS4, Xbox One platformları için 60FPS özelliği aktif edildi.

Darksiders Warmastered Edition Ekran Görüntüleri