blank

Dawn of War 3 Duyuruldu İlk Video Yayımlandı

Warhammer 40,000 Dawn of War 3 Duyuruldu İlk Video Yayımlandı

Efsane serinin son oyunu duyuruldu. Relic Entertainment tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından dağıtılacak olan yeni Warhammer oyunu Warhammer 40,000 Dawn of War 3 resmi olarak açıklandı ve ilk videosu yayımlandı.

Oyun ile ilgili en büyük gelişme ise Warhammer 40,000 Dawn of War 3 TÜRKÇE olarak çıkacak. Resmi olarak Türkçe dil desteği yer alacak olan oyun son oyununu 7 yıl önce çıkarmıştı ve bir efsanenin daha geri dönüşüne tanıklık ediyoruz artık. Kesinlikle oyunda yer alacak olan ırklar arasında Ork, Eldar ve Space Marine bulunuyor. Elbette oyun içerisinde daha fazla ırklar yer alacaktır. Ancak duyuru videosu bizlere sadece bu 3 ırkı göstermiş oldu. Artık bundan sonra oyunun haberleri ara ara gelmeye devam edecektir. Henüz çıkış tarihi tam olarak belli değil.

Warhammer 40,000 Dawn of War 3 çıkış tarihi 2017 yılı içerisinde olacak fakat tam olarak kesin bir tarih resmi olarak açıklanmadı.

Steam üzerinden duyurusu da yapılan oyun ile ilgili Türkçe verilen bilgiler ise aşağıdaki gibi;


  • Birbiriyle savaşan üç grup arasındaki vahşi bir savaşa katılın
    Dawn of War® III’te Acheron’un gizemli dünyasında yıkıcı bir silah bulunduğunda düşmanlarınızla yüzleşmekten başka seçeneğiniz kalmayacak.
    Savaş son sürat devam ederken ve gezegen açgözlü Ork savaş ağası Gorgutz’un, hırslı Eldar kahini Macha’nın ve kuvvetli Space Marine komutanı Gabriel Angelos’un ordularının işgali altındayken hayatta kalmak için egemenlik nihai olarak askıya alınmak zorunda.

DEVLERİ SERBEST BIRAKIN

Yüksek savaş makinelerinin kontrolünü ele geçirip Dawn of War tarihinin en büyük karakterleriyle savaşı kendi lehinize çevirin. Kuvvetli Imperial Knight (Space Marine), gürültülü Gorkanaut (Ork) veya ürkütücü Wraithknight (Eldar) ile işleri tersine çevirin.

DEVASA SAVAŞLAR

Dawn of War®, epik aksiyonuyla ünlüdür ve bu muazzam çarpışmalar geri döndü – ancak artık standartları aşarak. Vahşi yanardağ bölgelerinde veya uzayda hızla yol alan muharebe kruvazörlerinde devasa ordularla savaşın.

SEÇKİN ASKERLERİ SİLAH ALTINA ALIN

Her biri düşmanlarınızı yenmek için yeni saldırı stratejilerinin kilidini açmanıza ve bunları geliştirmenize yardım edecek kendi özel yetenekleri ve bonuslarını gösterirken, koleksiyon öğesi güçlü seçkin mangaları kullanarak savaş planlarınızı sonraki bir seviyeye çıkarın.

YIKICI YETENEKLER

Güçlü süper yeteneklerle savaş alanında yıkıma yol açın. Saf rakiplerinize karşılık vermek üzere Space Marine’in Küresel Bombardımanı, Eldar’ın şiddetli Eldritch Fırtınası veya Ork?un Rokks özelliğiyle düşmanlarınızı mutlak bir yıkıma uğratın.

ÜÇ GRUPLU SENARYO

Değişen görevlerle her gücü neyin çetin kıldığını öğrenin. Kısa bir sürede Space Marine, Ork ve Eldar’ın savaş avantajlarını ve ne kahramanların ne de kötülerin, sadece savaşın var olduğu bir evrenin kurallarını anlamaya başlayacaksınız.

HÜKMEDECEK TEK BİR ORDU

Yakın bir mücadelede sizinle boy ölçüldüğü ilk andan itibaren kendi evrensel ordunuzu kurun. Yanınızdaki sadık birliklerle savaştan savaşa ilerleyerek hem senaryo görevlerinde mücadele edin hem de çok oyunculu haritalara hakim olun.

ÇEVRİMİÇİNDE YENİ BİR ŞAFAK

Ordunuz, çevrimiçi işbirliği modunda kasıp kavuracak. Çok oyunculu topluluğa katılıp yeni ittifaklar kurun – ardından patlamalı, kaotik ve rekabetçi haritalarda yeni ‘arkadaşlarınızın’ ayağını, onlar düşmana dönüştükçe kaydırın


Warhammer 40,000 Dawn of War 3 İlk Video