blank

Dawn of War 3 Oynanış Videosu

Dawn of War 3 Oynanış Videosu

SEGA yeni oyunları için E3 2016 etkinliğinde duyurusunu daha önce yaptığı oyunun yeni videosunu sinematik bir fragman olarak yayımlamıştı. Aralıklı tarihlerle haberlerini de vermeyi ikmal etmeyen yapımcılar bu gün itibari ile oyunun yeni oynanış videosunu paylaştılar.

Dawn of War 3 diğer oyunların aksine çok daha fazla grupları içerisinde barındıracak. Oyuna bir çok açıdanda yüzlerce yenilik ekleniyor. Grafiksel anlamda ve oyun mekaniği olarakta daha ileriye götürülmek istenen oyun için yapımcılar canla başla çalışmaya devam ediyor. Aralıkla neler olup bittiğinin de haberlerinin biz oyunculara ulaşması bizleri mutlu ediyor. Yapımcılar oyun içerisine “Elite” birimler koyacaklarını söylemişlerdi. Bu haber ile birlikte oyunda Elite birimlerin dışında birde “Super” birimler olacak. Bu süper birimler gerçekten ismi gibi yok edici. Diğer birimlere nazaran devasa boyutta olabilecekler. Tüm bu birimler tabi oyuna başlanılmadan önce var olan bir puanlama sistemi ile seçilecek. Elite puanları ise maç esnasında da toplanabilecek.

down-of-war-3-ekran-goruntuleri-yenilikler-grafikler-factions-irklar-super-unit-super-birimler-elite-birimleri

 

Tabi her devasa birimin yok edici gücü tartışılmaz fakat hantallıkları da onların zaten dezavantajı olmuş olacak. Devasa yapılarına çok güçlü bir silah kabiliyetine sahip olacak bu devlerin hantallıkları oyun içerisinde kesinlikle hızlı birimler için çok eğlenceli olacağa benziyor. Tabi hiç bir birimin burada iki cümle ile söylediğimiz kadar sınırlı özellikleri falan yok. Bütün birimler her biri gerçekten benzersiz diyebiliriz. Warhammer dünyası oyuncuların her zaman gözdesi olmuş dünyalardan birisidir. Yeni oyunu tüm oyuncular heyecanla bekliyor diyebiliriz. Haberler gelmeye devam ettikçe bizlerde sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Yapımcılar oyunları ile ilgili yeni ekran görüntülerini de paylaşmayı eksik etmediler. Yeni görüntüler de mükemmel görünüyor şimdiden çok sabırsızlanmaya başladık bile;


Dawn of War 3 Ekran Görüntüleri


 

Ayrıca sizlere müjdeli haberimizi de vermeden geçmeyelim. Dawn of War 3 yine tamamen TÜRKÇE dil desteği ile birlikte geliyor. Yapımcılar tarafından Türkçe alt yazı desteğinin oyunda resmi olarak yer alacağının da haberini aldık. Oyun içerisinde ırklarda şuan için 3 adet açıklanmış durumda. Bu ırkları sayayacak olursak Eldar Irkı, Space Marines ve Orcs şeklinde.

Dawn of War 3 Oynanış Videosu