blank

Day of Infamy 2. Dünya Savaşı Oyunu Erken Erişimde

Day of Infamy 2. Dünya Savaşı Oyunu Erken Erişimde

İşte bir mod olarak ün kazanıp tek başına çıkacak bir oyuna haline gelen yapımlardan bir tanesi Day of Infamy. Kendisi Insurgency oyununda bir mod olarak çok sevilerek oynanıyordu, çok oynandı tuttu ve artık kendisi ayrı bir oyuna haline geldi.

Taktiksel savaşların yapıldığı Shooter oyunu olarak adlandırılan Insurgency oyununda bir mod olan ve artık erken erişim ile oyuncuların karşısına çıkan Day of Infamy Valve şirketinin sahip olduğu ve DOTA 2 için de kullanılmış olan Source Engine oyun motoru ile geliştirildi.

Day of Infamy 2. Dünya Savaşı Oyunu Erken Erişimde

Source Engine oyun motorunun kaderinde bir takım oyunu tasarlamak var. Bu yüzden bu oyunda tam bir takım oyunu diyebiliriz. Takım halinde olmadan bir takım oyunu sergilemeden Day of Infamy anlamsız bir oyun haline dönüşebilir ve hiç bir şey yapamazsınız. Frontline, Liberation, ve Offensive isimli 3 yeni mod getirildi erken erişim ile birlikte. Ayrıca savaş içerisinde yer alacak 3 farklı grup var. Bunlar İngiliz Millet Topluluğu, ABD Ordusu, Alman Savunma Gücü.

Day of Infamy sonuç olarak bir 2. Dünya Savaşı oyunu olduğu için elbette direk gözünüze bir an çok kötü görünebilir. Ancak şunu söyleyelim ki bu oyun öyle sandığınız gibi değil. Şuan için oyunda 20 adet silah ve 6 adet harita erişilebilir durumda. Tabi bunların dışında çeşitli özelleştirme seçenekleri de mevcut. Oyun ayrıca 3 ayrı Co-Op modu ile birlikte erken erişime açıldı. Bunlar Stronghold, Patrol, ve Entrenchment modları

Day of Infamy Oynanış Videosu