blank

That Day We Left Suriyeli Mülteci Oyunu Destek Bekliyor

That Day We Left Suriyeli Mülteci Oyunu Destek Bekliyor

Suriye’deki savaş nedeniyle ülkelerini terk etmek zorunda kalan mültecileri konu alan bir oyun geliştiriliyor. That Day We Left Suriyeli Mülteci Oyunu olarak destek bekliyor.

Inner Void Interactive isimli İtalyan oyun geliştirici ekibi Kickstarter projesi başlatarak kendine has grafikleri olan ve Suriyeli mültecilerin ülkelerinden kaçarak başka ülkelere sığınmalarına ve bu sığınmaların dışında bu süreç boyunca geçirdikleri zorlu yolculuğu konu alıyor.

That Day We Left Suriyeli Mülteci Oyunu Destek Bekliyor That Day We Left Suriyeli Mülteci Oyunu Destek Bekliyor

That Day We Left Suriyeli Mülteci Oyunu temel olarak 3D olarak geliştirilmiş, seçimler ile yolunuza devam ettiğiniz ve sürekleyici bir anlatıma sahip olan macera oyunu. Oyun Steam Greenlight oylamasına başlamasının yanı sıra Kickstarter süreciyle de karşımıza çıkıyor. Genel olarak point and click türünün dinamiklerine sahip olan yapımda ayrıca yapmış olduğumuz bazı seçimlerin sonuçlarına da katlanacağımız vurgulanmış.

Oyun toplamda 20.000 dolarlık bir bütçe hedefliyor ve şuan için 3 günde 3bin doları toplamış durumda. Yapımcılar hedeflerine ulaştıkları zaman oyununda çıkış tarihinin 2017’de olacağını da vurguladılar.

That Day We Left Suriyeli Mülteci Oyunu Tanıtım Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=ppCaMtflc14