blank

Days of War Yeni İkinci Dünya Savaşı Oyunu

Days of War uzun süredir şöyle doyasıya ikinci dünya savaşı oyunu çıkmıyor ki oynayalım diyenler için geliyor.

days of war ikinci dünya savaşı oyunu

Eski Call Of Duty serilerinin efsane oyunlarına da değinen yapımcılar ayrıca videolarında yeni dönem savaş oyunlarının artık sıkıcı olmaya başladıklarını da ekliyorlar. Sebep ise çok açık ve net, tabletlerden tek bir hareket ile arka arkaya alınan 15 kill streak gibi şeylerin gerçekçilik ile uzaktan yakından ilişkisinin olmadığı da zaten aşikar. Yapımcılar Kickstarter’da bir kampanya başlatarak gerçekçi bir İkinci Dünya Savaşı oyunu çıkarmak istediklerini söylüyor ve bu oyunun nasıl olacağından az çok bahsediyorlar.

Days of War Kickstarter Videosu

Ayrıca en önemlisi geliştirici ekip oyunu iki seneye yakın bir süredir geliştiriyor. Kickstarter bağışlarının da nereye gideceğini, neler için harcanacağını vs. gibi şeylerin de detaylarını veriyorlar. Bu detaylara bakacak olursak, oyuncuların sorularına ve problemlerine cevap verecek bir destek ekibi kurmak istiyorlar, sunucu kiralarını karşılamak istiyorlar, artık oyunun son aşamasında oldukları için hile engelleyici yazılım programlarına ihtiyaç duyduklarını ve diğer giderler gibi açık ve net bir şekilde söyleyerek bağışların gelmesini bekliyorlar.

Şimdiden 27.000 dolar topladı bile. Hedef 100.000 dolar ve 5 gün içerisinde toplanan bu 27 bin doların hedefe çok çabuk geleceğini düşünüyoruz.

Days of War Duyuru Fragmanı